Yumurta Pişirici'lerden hangisini hediye etmemi önerirsiniz?

Biliyorsunuz kuzenim doğurdu doğuracak :D Ben de onlara bir hediye yollamak istiyorum. Hem ikimizin arasında yumurta esprisi olduğu için, hem çocuğu da büyüdüğünde ona güzel sağlıklı bir şekilde, lezzetli yumurtalar pişirebilsin.
Arada da biraz fiyat farkı var ama ikinciyi alayım, hem o şekilli de pişiriyor diyorum da, siz ne dersiniz?
yumurta pişirici
yumurta pişirici
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|1
1920

En İyi Erkek Görüşleri

• Russel Hobbs. Özelliklerinde "BPA free" yazması kanserojen madde içeren plastik aksam olmadığını belirtiyor.
    BPA maddesi plastik ısındığında veya donduğunda açığa çıkmakta.

Hem metal gövde çok şık duruyor hemde 1 yumurta daha fazla alıyor. Yumurtaları içinden alma sistemide diğerinden pratik.

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Russel Hobbs, küçük ev aletlerinde başarılılar. Beyaz eşyaya da el attılar ama yeni çıkardıkları çamaşır makinalarının üretimini de vestel’e yaptırdılar. 😁buda ayrı bir ironi. Neyse, alttakine mememen yapmıyorsa bu kadar fiyat farkı vermeye gerek yok😁 öpüldün primsesim 😘

1|0
    0|0
  • Bende kullaniyorum evde ama bu iki markada değil neticede çok pratik :) yumurtayı ters cevir del pişsin :)

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 18

• Yumurta pişirici isimli bir aleti de ilk defa duyuyorum. Özelliklerini incelediğim zaman B demek daha uygun olur.

0|0
    0|0
  • İstediğin tarzda yumurta pişirmenin kolay yolu :) fark etmez bence ikisi de aynı işi yapıyor

1|0
    0|0
  • Severin EK 3056 Yumurta Pişirici 1 – 6 Yumurta, siyah-gri, 1 - Paketi, Siyah
    sebebi ise yumurtanın kendi şeklini anımsatıyor en üst kapağı o yüzden

0|0
    0|0
  • Elime almadan pek anlayamam genelde bu tarz seyleri... Fiyat farkini hakettigine inaniyorsan alttakini al

1|0
    0|0
  • 1 daha estetik duruyor. Hediyelik şeylerin niyeyse işlevinden ziyade hoş görünmesine önem veriyorum 😄

0|0
    0|0
  • böyle birmakina olduğunu bilmiyordum. tembellik katsayısı yüksekbir ekipman.:)

0|0
    0|0
    #saltbae

0|0
    0|0
  • Cocuk yumurta mi sever? git bir kilo pastirma al 👀

0|0
    0|0
  • ikinciyi alırsanız, kabul edeirm :)

1|0
    0|0
  • Saçma bence

0|0
    0|0
  • B şıkkını tercih ederim, epey özelliği varmış.

0|0
    0|0
  • Tefal

0|0
    0|0
  • En sondaki

0|0
    0|0
  • Bunlar ne abi clasik yöntemler varken bunlar ne

0|0
    0|0
  • Suda haşlasınlar ne gereksiz makina

0|0
    0|0
  • Hediyeye bak yav

0|0
    0|0
  • Sinbonun vardı bir ürünü güzel.

0|0
    0|0
  • Banada yolla yav

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• Genelde pek kullanılmayan bir elektronik eşya. . Alındıktan sonra 1 veya iki kez kullanıyorlar sonra mutfakta bir köşede çürüyüp gidiyor. 1. daha hoş duruyor ama özelliklerini bilemem tabi.

1|0
    0|0
  • Esprisi var die almak istiyosun ama daha güzel bir hediye mi baksan 🙄dolapta böyle şeyler kuru kalabalık yapıyr bence 🙈

1|0
    0|0
  • Gerekli bişey alsan yüz güldürürsün espriye gerek yok

0|0
    0|0
  • Yumurtayi haşlamak için makinayı gereksiz goruyorum afedersin 😊

0|0
    0|0
  • Şekilli pişiriyorsa kesinlikle ikinci şıkkı seçerim.

0|0
    0|0
  • İkiside güzel ama ilki daha hoş.

1|0
    0|0
    • Ötekinin de böyle daha özellikleri falan var, ilki daha basit ya, hafif mi kalır acaba dedim...

• Özelliklerini tam olarak bilmediğim için bir şey diyemiyorum. Senin içine hangisi siniyor ise o olsun. :):)

0|0
    0|0
  • 1. Seçenek daha güzel canım.😘

1|0
    0|0
  • Gri olan eeefsane

1|0
    0|0
  • gri guzelmis😂

1|0
    0|0
  • Bence gereksiz bir makine