BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Diş beyazlatma önerileri ve diş macunu tavsiyeleri

Arkadaşlar colgate macun kullanıyorum ancak beyazlatmıyor. lütfen macun önerilerinizi alayım

1|0
2720

En İyi Kız Görüşleri

• Beyazlatıcı diye kullanılan cogu dis macunu disin minesini eritio ve ilerde cok kötü bir görüntü oluşuo.. Sensodyne f kullanırsan zamanla cok daha ii oldugunu görürsün :) not: muz e limon kabugu da diş beyazlatıo diye duydum ama.. :)

1|3
    0|0
    • doğru,yalnız dişçilerdeki beyazlatma yöntemi öyle değil artık.kuzenim Hacettepe'de profesör doktor diş konusunda o mine zayıflaması artık hikaye..Ama dediklerin doğru.+1

• Signal diş macunu kullanıyorum, mevcut beyazlığı çok iyi koruyor. Dişlerimi dişçide beyazlattım ama.

0|0
    0|0
    • Merhaba, Signal White Now ürünleri ile dişlerinizin daha beyaz görünmesini sağlayabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz. Her şey #1GülüşüneBakar

En İyi Erkek Görüşü

• Diş yapında varsa hiç bir macun rengini degistiremez. Şayet benimki öyle dayım 1 yıl fırçalamasın bir kere fırçaladıgında gözle görülür beyazlama oluyor ama ben her gün fırçalıyorum en az 1 kere kaç yıldır renginin degistigini görmedim. 1 hafta içininde temizlettiricem.

0|1
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 25

• Colgate'in optik beyaz serisini kullan, sadece diş macunu değil.

ve haftada 1 kere dişlerini fırçaladıktan sonra üstüne karbonatla sadece yüzeylerini fırçala fazla bastırmadan.

0|1
    0|0
  • birazcık karbonat ve üzerıne bir iki damla limon damlatıp öyle fırçala farkı hemen göreceksin ama çok sık yapma arada bir yap fazlasi dişlerine zarar verir ;)

0|1
    0|0
  • Tum yerli markalarin icinde cam tozu var. Sert bir plastik bardak uzerine bir miktar kullandiginiz macundan sıkın. hafifce ovalayin. bardaktaki asinmayi goreceksiniz. tek seferde bu kadar asindiriyorsa dislerimi ne kadar asindirir diye dusunmustum. forever bright kullaniyorum su anda. sinuzitten dolayi dis eti cekilmem vardi onu bile durdurdu. kesinlikle tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • macundan cok dogru dis fircalamasini bilmen gerek ve günde en az 2 kere dislerin fircalanmasi lazim.

0|1
    0|0
  • dentiste veya theramed kullan, ilk haftadan beyazlatmaya başlıyorlar

0|1
    0|0
  • ipina-bir ton beyazlık benim dişleri 1 haftada bembeyaz yaptı ama aksatma...

0|1
    0|0
  • Signal white now kullan kesin sonuç pırlanta gibi yapıyor vazgeçilmezimm

0|1
    0|0
    • sakın kullanma signal ben de aldım çok kötü.. mavi köpük mü olur abi ayrıca beyazlatmıyor

• Yoo ben kullanıyorun ve gayet iyi beyazlatıyor diğer diş macunlarına göre baya fark ediyo hemde

• Signal White Now ürünleri için yaptığınız güzel yoruma çok sevindik, ilginiz için teşekkür ederiz! Her şey #1GülüşüneBakar

• Sensodyne ve signal.
    Gayet beyazlaşıyor, ayrıca diş yapısı da sarı olabilir.

0|0
    0|0
  • bence dişlerini temizlettirmen en sağlıklısı...sonra macunları araştırır devam edersin

0|0
    0|0
  • muz kabuğunu dişlerini fırçaladıktan sonra sür beyazlatmaya yardımcı oluyor

0|0
    0|0
  • Kızlardan görüşlere devam
    15

Erkekler Ne Diyor 19

• dişçiye mişçiye gitme. Temizleme adı altında dişin üzerini kazıyorlar. Zaten her kazıdıktan sonra diş biraz daha inceliyor ve yaşın ilerledikçe çat diye kırılıyor.

0|1
    0|0
  • Ben dişlerimi fırçaladıktan sonra 5 dklığına beyaz kalıyor daha sonra ağzım kurumaya başlıyor ve sararmaya başlıyor.Bu yüzden hangi diş macunu kullansam hep aynı sonucu veriyor.

0|1
    0|0
  • Sensodyne Onarım Koruma ve beyazlatıcı aşırı beyazlatmaz çürükleri onarmaya çalışır bizzat faydasını görüyorum ve 24 saatlik beyazlatıyo bende e tabi sonra yediğin şeylerden beyazlık geri gidiyor tavsiyem Sensodyne Onarım Koruma Beyazlatıcı fiyatı yaklaşık 17 18 TL.

0|1
    0|0
  • dişlerinin fotoğrafını yüklersen sana çok net yanıt verebilirim..signal white now beyazlatmıyor sadece boyuyor.

0|1
    0|0
  • Diş minetisini eritenlerden uzak dur... Bazen genetik olabiliyomuş sarılık

0|1
    0|0
  • Opalescence en iyisidir. Piyasada bulmak biraz zordur. Supersmile ya da Plus White da iyi iş çıkarır.

0|0
    0|0
  • dis ipi kullanmiyorsan beyazlamaya engel olabilir kullan

0|1
    0|0
  • signal white now kullan

0|1
    0|0
    • Duyduğum kadaeı ile adından anlaşılacağı gibi anlık geçici beyazlıkmış

• Limon kabuklarını dene bence.

0|1
    0|0