BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Dişim çok ağrıyor önerebileceğiniz bir şey var mı?

Geberiyorum ağrıdan kıvranıyorum dişim apse yapmış 4 gundur antibiyotik içiyordum bir kutu apranax bitti hala şiş ve ağrısı hiç dinmedi doktora gittim bugun iğne verdi ve gece 12de oldum yarım saat oncede cataflam aldım bir boka yaramadı şimdi advil alsam bişey olur mu ne yapmam lazım gecmesi için intihar edicem yoksa kesin

0|0
57

En İyi Erkek Görüşü

• advıl cok ıyı asıl asvıl sayesınde agrın gececıcek ulan baksana receteye cıddıyım advıl mavı ılac bılıyom

0|0
    0|0
    • Valla alıyorum bir gün midem delinicek su ilaclardan ya

• gecmış olsun advıl 409 demı ılacın ışmı ama bıraz bekle zararı olmasın sana sonra

• Valla zarar versede Şu an pek umrumda değil

En İyi Kız Görüşü

• iltihap varsa soğuk uygulama işe yarar ama iltihap yoksa sakın yapma, daha çok ağrı yapar. bu arada antibiyotiği düzenli kullandın değil mi? 12 saatte 1 ?
    bu arada 3. günden sonra etkiyi gösterir antibiyotik.

0|0
    0|0
    • Gayet duzenli kullanmıstım ilk defa ve hic birseye yaramadı discide bugun iğne verdi 5 gun sabah aksam buz koyuyorum çektiğim an ağrı tekrarlıyor zaten

• bugünden sonra artık etkisini gösterir artık ama istersen aktardan karanfil yağı alıp damlatabilirsin. uyuşturuyormuş. iltihap geçince de hiç bekleme bak çaresine o dişin, yoksa çok çekersin. geçmiş olsun.

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Şaka yapmıyorum hidrolik yağını pamuğa damlat dişine koy ciddiyim

0|0
    0|0
  • Tuzlu suyla gargara yap iyice. Sonra karanfil koy ağzına

0|0
    0|0
  • öl Çok yaşa bize ne?

0|0
    2|1
  • Parol anında keser ağrıyı inan bana dua ediceksin

0|0
    0|0
    • ya da largopen 1 gram miligram değil gram ondan al. Acil olduğundan diyorum veya gidebilirsen diş hastanesine ara taksiyi şimdi acilde uyuşturucu iğne yapsınlar acilen

• Okumadın galiba diye ahkam kesiyosun yardım etmek isteyene farkındamısın. Seni derdinle başbaşa bırakalım

• acını paylaşıyorum kardeş

0|0
    0|0
  • Git çektir dişini kurtul

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Apranax oysa cok etkili bir ilaçtır hemen keserdi
    Cok gecmis olsun Allah sifa versin

1|0
    0|0
  • apranax ağrı kesici miydi? arveles çok iyi geliyor diş ağrısına ama içki varsa basabilirsin üzerine rakı falan alkol oranı yüksek olsun uyuşturur ben bir ara votka koyuyordum dişime

0|0
    0|0
  • Karanfil al ve ağzına at iki üç tane. Rahatlattığını göreceksin

0|0
    0|0
  • Korkunç bir durum

0|0
    0|0
Yükleniyor...