BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Ağız kokusu için ne yapmalı?

arkadaşlar lütfen yardım edin bana gerçekten çok önemli benım için 7 8 yıldır ağız kokum hıc gecmıyor bır sanıye bile olsun nedenını anlayamadım anlayamıyorum uğraşmama rağmen hiçbir sonuç alamadım mesela bugun - dişlerimi bol bol fırçaladım - dilimi temizledim - bademcık taşlarını elımden geldıgınce temizledım - karanfil yuttum 3 4 tane freshies yutttum - bol bol su içtim 3 4 litre
ama hala duruyor *** 1 dakikalıgına falan geçmış gibi oluyor çok azalıyor ama yavaş yavaş dakikalar içinde tekrar geliyor 15 20 dakıka sonra tamamen eski haline dönmüş oluyor lütfen yardım edin hayatımı kurtarmış olursunuz intihar edicem dayanamıyorum **diş doktoruna ve kbb ye de gittim*
Güncellemeler:
arkadaşlar lütfen dişini fircala oyle yap boyle yap gibi yorum olsun dıye yorum yapmayınız denedıgım ve geçmeyen şeyleri belirttim zaten şundan olabilir anca bundan olabilir o zaman gibi şeyler soyleyın lütfen

0|0
32

En İyi Kız Görüşü

• 1. Diş doktoruna git çürük dişin vs var mı diye.
    2. Bir gastroenteroloji uzmanına görün miden ile alakalı olabilir.
    3. Düzenli (özellikle de sabah akşam) dişlerini fırçalamaya özen göster.
    4. Yeterince sıvı tüketmeye ve beslenmene özen göster. Yeterli miktarda sıvı tüketmeyen insanların, ya da çöp niteliğinde besinler tüketen insanların (fast food, asitli içecekler, abur cuburlar vs vs gibi) tükürüğünde ki asit oranı artar bu da ağız kokusu başta olmak üzere terleri'nin bile daha yoğun kokmasını sağlar. Kısacası kokarca'nın teki olur çıkarsın. :D asdf Aman ha. asdfgh

1|1
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • beslenmem gayet normal koku yapacak hiçbir şey ile beslenmem gunde min 2 litre su tüketirim diş doktoruna gıttım dişimle ilgili proglem yok doktora gıttım diş taşı yapar koku anca dedı onu da aldırdım

• Miden ile ilgili olabilir. Bir de ilaç kullanımı ya da geç vakitlerde yemek yemek... sindirimden geriye kalan artıklar ağız kokusu yapabilir. Kafana estikçe yemek yiyen insanlarda görülür genelde bu.

En İyi Erkek Görüşü

• Dişlerinde çürük ve taş yoksa yani diş bakımını yaptığın halde hala ağzın kokuyorsa sorun midenden dolayı olabilir. Gastroenteroloji doktoruna görünmeni tavsiye ederim..

1|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Gastrit, reflü kısacası mide hastalıkları ağız kokusunun sebeplerinden biri. Doktora gitmelisin

0|0
    0|0
  • Misvak kullan

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• dişlerini çamaşur suyu ile yıka sonra firçala

0|0
    0|1
Yükleniyor...