BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Doktor dişime dolgu yapmadı. Güvenip beklemeli miyim?

2 hafta önce doktora gittim disime rontgen çekti curuk varmış bu kadar küçük çürüğe dolgu yapamayız 6 ay sonra tekrar gel dedi şu an gine arada bir ağrım var ama çok degil sizce doktora güvenip 6 ay kadar beklemelimiyim

0|0
14

En İyi Erkek Görüşü

• tabi ki beklemelisin yorumlara baktım da millet doktor olmuş ne diye doktorluk okuyor ki millet küçük çürüklerde madde kaybı çok olmadığı sürece dolgu yapılmaz genelde çünkü diş kendini kurtarabilir remineralizasyon denilir bakabilirsiniz gereksiz insanlara fazla güvenme doktorun bir bildiği vardır burdakilere nazaran

1|0
    0|1
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • Çok teşekkür ederim içimi çok rahatlattiniz çok saolun

• rica ederim geçmiş olsun tekrardan düzenli diş fırçalamaya dikkat edin bir problem kalmaz

• Düzenli olarak fircalayip gargarami yapıyorum tekrardan saolun

En İyi Kız Görüşü

• doktor dediyse bir bildiği vardır

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• 2 seçenek var ya dişleri komple çekecek ya da o dişler çıkacak o yüzden cürüyen dişe dolgu yapılmaz zaten

0|0
    0|1
  • İlaç bermedi mi? Belki apse barsa iltahabın kurumasını bekliyordur

0|0
    0|1
  • sacmalasın curugu temızleyıp kanal tedavısı ıle asıl dolgu yapması lazım 6 ay ıcınde asıl dış tamamen curur cekılmek zorunda kalır

0|0
    0|1
    • Öyle çok büyük birşey değil küçük ve kanal tedavilik birşey değildi umarım hala öyledir

• curugun kucugu zamanla yayılır dışe bılıyorsunuz degılmı o zaman sureklı fırcalayın yemeklerden sonra sız bılırsınız

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Benzer Benceler

Yükleniyor...