BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Dişlerimizi nasıl beyazlatabiliriz?

düzenli olarak fırçalarım gargara yaparım

0|0
1512

En İyi Erkek Görüşü

• Her insanın diş rengi beyaz olmayabiliyor. Bunun ağız sağlığına önem vermen ile alakası yok. Diş rengin öyle demek ki.

Önemli olan ağız sağlığı bembeyaz olmasada olur.

2|0
    0|1
    • hafif sarımsı vsr çok yok

• Tamam işte hafif var diyorsun temiz dişlerin demek ki. Yapısı öyle yani o yüzden beyaz görünmüyorlar

• Hindistan cevizi yağı. Zerdeçal. Karbonat. Nane yağı. Bunları karıştırın fırçalayın sonucu görün :)

En İyi Kız Görüşü

• Sakın yanlış yöntemleri uygulamayın geri dönüşü olmaz.
    Limon ve karbonat gibi tepkimeye girip oksitlenen ve asit içeren bir malzemenin diş beyazlatma yönteminde kullanılması yanlıştır. Dişleri beyazlatır fakat bu işlemi diş minesini aşındırarak ve zarar vererek yapar

1|0
    0|0

Signal Ne Diyor

• Signal White Now'un benzersiz Mavi Işık Teknolojisi, dişlerinizi aşındırmadan anında optik olarak beyazlık verir. Mavi Işık Teknolojisinde, köpükteki hassas mavi pigmentler "renk filtresi" gibi davranarak dişlerinizle temas ettiklerinde tüm güçlerini serbest bırakırlar ve köpük durulandıktan sonra dişleriniz üzerinde aktif olmaya devam eder. Bu sayede dişleriniz optik olarak anında beyaz görünür. Aynı zamanda düzenli kullanımda lekeleri günden güne yok eder.

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• çay kahve sigara içme. her yemekten sonra fırçalara. en azından günde iki kere fırçala.

0|0
    0|0
  • limon sirke karbonat 3 ünü karıştır birde tuz 4 dü nü karıştır bembeyaz dişin olur tabi plak önleyıcı gargaralarda satılıyor marketden satın alabilirsin.

0|0
    0|0
  • Daha once de kullandim bir faydasini gormedim ayrica o reklamlarda cikanlar da buyuk ihtimal disi beyaz olanlardir

0|0
    0|0
  • Bal ile fırçala , etkisini göreceksin ama hakiki bal ile olmalı

0|0
    0|0
  • hipo ile :D

0|0
    0|0
  • Ağaç zımparası kullan...😂😂😂

0|0
    0|0
  • Beyaz pastel boyayla boya bembeyaz olur

2|0
    0|0
  • karbonat

0|0
    0|0
  • Yapısal olarak sarı olabilir dişler

0|0
    0|0
  • Valla yıllardır beyazlatamadım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Sağlıklı dişler zaten sarı olanlardır. Ayrıca diş beyazlatma tedavisi yapılıyor discilerde diye biliyorum. Ama baya tuzlu. Doğal yöntem arıyorsan limon sık , suyuna karbonat kat dişlerini onunla fırçala. Ben baya faydasını gördüm.

0|0
    0|0
  • HERKESİN KEMİK RENGİ FARKLI OLDUĞUNDAN SONUÇ BİR SÜRE SONRA HEP AYNIDIR.
    FAKAT BİR DİŞ DOKTORUNA GİDİP DİŞ TEMİZLEME YAPTIRIP CİLALATIRSAN BİR SÜRE DİŞLERİN BEYAZ OLABİLİR. AMA DİŞ BEYAZLATMA YAPMANI TAVSİYE ETMEM ÇÜNKÜ GERÇEKTEN DİŞE ZARAR VERİYOR

0|0
    0|0
  • diş macunun üzerine limon kabuğu rendele ve öyle fırçala inanılmaz etkisi var ya da karbonatla iş macunu da karıştırabilirsin ama karbonat dişi çizebilir

0|0
    0|0
  • Limon ve karbonat deneyebilirsin :) duzenlu olarak yapmani tavsiye ederim :) bir de dislerini fircalarken macunun ustune karbonat dokebilirsin

0|0
    0|0
  • Signal whit öneririm ama duzenli sekilde eger ise yaramazsa disciye gidip temizleyip beyazlastiriyolar😊

0|0
    0|0
  • Karbonat tuz limon ya da çilek ez biraz karbonat ama çok sık yapma haftada bir kere faln dişleri çizebilir

0|0
    0|0
  • @Signal son noktayı koymuş😃

0|0
    0|0
  • dişçiye gidip temizletecen

0|0
    0|0
  • Karbinatla haftada bir gün fırçala

0|0
    0|0
  • Sosyete dişçilerine git bas parayı