BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Dişlerimi nasıl daha beyaz yaparım?

hergğn fırçalıyorum ama beyaz değiller ne yazmama gerekiyo

0|0
1221

En İyi Kız Görüşü

• Dişçide beyazlatma sağlıklı bir işlem değil diye biliyorum zaten kalıcı da değil eski rengine dönüyor. Öncelikle dişlerini bastırarak fırçala bunu bir diş doktorundan duydum. Ayrıca günde 4-5 kez fırçalayınca bir süre sonra net beyazlıyor telli olduğum için böyle yapıyorum ve amaç beyazlık olmasa da bariz beyazladı dişlerim

1|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Signal Ne Diyor

• Merhaba, size tek fırçalamada anında beyazlık sağlayan Signal White Now’u öneriyoruz. Signal White Now, içerisinde bulunan Signal’e özel Mavi Işık Teknolojisi ile dişlerinizi optik olarak beyazlatırken diş minenizi aşındırmaz :) Ayrıca düzenli kullanımda lekeleri günden güne yok eder.

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 21

• Evet bastırarak yukarıdan aşağıya en az 3 dakika ve günde en az iki kez... Ayrıca ağız yapınıza uygun kalınlıkta bir misvak da kullanırsanız daha sağlam ve beyaz oluyor dişler.. şiddetle tavsiye ederim...

0|0
    0|0
  • Bir yerde görmüştüm hem sağlıklı hem ekonomik bir kaç öneri
    1 biten muzun iç tarafıyla dişlerini ovala
    2 karbonatla veya çak az bir miktar balla fırçala
    3 misvakta kullanabilirsin. ( yanlızca dişleri beyazlatmakla kalmaz mide sorunu gibi şeyleride çözer

0|0
    0|0
  • Eczaneye git soruny anlat sana yardımcı olacaktır. Toz halinde bir macun var 1 ay düzenli (sabah öğlen akşam) fırçala bembeyaz olacaktır. Beyazladıktan sonra orjin bir diş macunu ile fırçalamaya devam et sıkıntı kalmaz.

0|0
    0|0
  • Üzerinde beyazlatıcı yazan diş macunları kullanırsan beyazlama görebilirsin ama dişlerinin minesini yavaş yavaş eritip hassasiyet ve çürüğe kadar yol açar sana rn iyi tavsiyem misvak kullanmak deneyince farkına varacaksınız

1|0
    0|0
  • Oral - B Braun makina Colgate inci beyazlığı kırmızı tüp ve normal bir diş fırçası ile de dilini fırçala

1|0
    0|0
  • Diş doktoruna gittiğinde sor. insanların kemik rengine uygun diş rengi olur. benimde öyle bembeyaz değil

0|0
    0|0
  • Dişçiye git. Bakım yapar. Fosfor bilmemne diş macunu var. Onla beyazlatirlar

0|0
    0|0
  • kabartma tozu tuzu koy biraz limonla macun yap fırçala anında beyazlık

0|0
    0|0
  • Blackpower deniyebilirsin

0|0
    0|0
  • R. o. c. s, diş macunu al 😂

0|0
    0|0
  • Sürekli fırçala

0|0
    0|0
  • Düzgün yazmayı öğren sonra konuşuruz

0|0
    0|0
  • Sensidyn orijinal kullan

0|0
    0|0
  • disciye git fircalar temizler

1|0
    0|0
  • Diş minesine zararının çok olduğunu duymuştum

0|0
    0|0
  • hergün fırçalayarak

0|0
    0|0
  • Hangi dış macununu kullanıyorsun.

0|0
    0|0
  • Herşeyi ağzına alma

0|0
    4|0
  • Tiner kullan sari boyzyi söker alir

0|0
    0|0
  • Çamaşír suyuyla sil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Günde en az 3 kere fırçala özenle, diş beyazlatan ve mikrop önleyici gargara sular var eczanede al onlardan günde 2 kere 30 saniye az bir miktarını gargara yap, karbonat ve limonu karıştırıp dişlerini fırçala sonra ağzını yıka haftada bir yap bunu ama dişlerin hassas değilse yap.

1|0
    0|0
  • Arkadaşım dişlerin doğal rengi beyaz değildir bu yüzden o beyazlatma işlemi sağlıklı değil lütfen düşlerini sadece sabah akşam fırçala yeterli natürel diş macunu seç hatta macunsuz fırcalamak daha iyi

0|0
    0|0
  • Bende her gün fircaliyorum fakat aşırı beyaz değil doktor beyaz olduğunu soyleyip beyatlatmadi
    Turklerin kemık rengi beyaz olmadığı için hafif sarı duruyo bembeyaz olamıyor
    Tek değilsin uzulme

0|0
    0|0
  • Ben günde en az 4 kere fırçalıyorum, signal White now kullanıyorum diş tellerinden önce ben de beyazlamıyor diyordum ama sürekli fırçalayınca bembeyaz oluyor

0|0
    0|0
  • odun kömürüyle fırçala ana ayda 1 kez ben hep yaparım

0|0
    0|0
  • Karbon içerikli macunlar var. Yine de sağlıklı bir bilgi için doktora görün

0|0
    0|0
  • çamaşır suyu+tuz ruhu gargara yap kurtulursun o dertten

1|0
    0|0
  • hangi macunu kullanıyosun