BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Dişlerimi nasıl daha beyaz yaparım?

hergğn fırçalıyorum ama beyaz değiller ne yazmama gerekiyo

0|0
1631

En İyi Kız Görüşü

• Dişçide beyazlatma sağlıklı bir işlem değil diye biliyorum zaten kalıcı da değil eski rengine dönüyor. Öncelikle dişlerini bastırarak fırçala bunu bir diş doktorundan duydum. Ayrıca günde 4-5 kez fırçalayınca bir süre sonra net beyazlıyor telli olduğum için böyle yapıyorum ve amaç beyazlık olmasa da bariz beyazladı dişlerim

1|0
    0|0
    • Eğer tel kullanıyorsan sana bir soru sorabilir miyim?

• Evet bende hemen her sigaradan sonra fırçalardim yakaladık 4 5 kez hakikaten bembeyaz ışıl ışıl olmuştu ama dis etim yıprandı bıraktım günde 2 3 düşürdüm gene idare eder =)

• dişin asli rengi sarımsıysa fazla yapacak bir şey yok ! mesela ben dişlerim sigaradan bazen sarımsı olur üç gün sağlam bakım beyaz olur ;sarımsı dişlerde formül lazım !

Signal Ne Diyor

• Merhaba, size tek fırçalamada anında beyazlık sağlayan Signal White Now’u öneriyoruz. Signal White Now, içerisinde bulunan Signal’e özel Mavi Işık Teknolojisi ile dişlerinizi optik olarak beyazlatırken diş minenizi aşındırmaz :) Ayrıca düzenli kullanımda lekeleri günden güne yok eder.

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 31

• Merhaba,
    Diş gelişimi tamamlanmış bireylerde yani 18-19 yaşından sonra ofis tipi diş beyazlatma güvenle yapılabilmektedir. Bu işlemin diş ve çevre dokulara zararı yoktur.
    Diş hekimi dışında yapılan beyazlatma çabaları, karbonat, sirkeli su, limon gibi şeyler kesinlikle dişlere zarar vermektedir.
    Örneğin; limonlu karbonat dişleri dramatik şekilde aşındırıp beyaz gösterebilir ancak aşınmış diş çok daha fazla sararacak ve sağlığını yitirecektir.

Diş Hekimi Serdar Ekici

0|0
    0|0
  • Dişin sağlıklı olması beyaz olmasından çok daha önemli bir şey. Geçenlerde bir kadın daha beyaz dişler için kaplama yaptırmak istiyor ve sonrasında bir şekilde trigeminal nevralji denilen bir hastalık tetikleniyor. Kadın dayanılmaz ağrılar sebebiyle tüm dişlerini tek tek çektirdiği halde ağrıları geçmiyor, ötenazi yaptırmak için avrupa'ya gitmeyi düşünüyordu en son. Korku filmi gibi malesef. Günlük bakımınızı yapın, kozmetik beklentiye girmek gereksiz.

0|0
    0|0
  • Evet bastırarak yukarıdan aşağıya en az 3 dakika ve günde en az iki kez... Ayrıca ağız yapınıza uygun kalınlıkta bir misvak da kullanırsanız daha sağlam ve beyaz oluyor dişler.. şiddetle tavsiye ederim...

0|0
    0|0
  • Bir yerde görmüştüm hem sağlıklı hem ekonomik bir kaç öneri
    1 biten muzun iç tarafıyla dişlerini ovala
    2 karbonatla veya çak az bir miktar balla fırçala
    3 misvakta kullanabilirsin. ( yanlızca dişleri beyazlatmakla kalmaz mide sorunu gibi şeyleride çözer

0|0
    0|0
  • Eczaneden ben bir zımbırtı aldım etkili olacağını düşünmemiştim hiç nanoteknolojik bişeymiş magic falan filan yazıyor üzerinde. Reklam gibi olmasın ama Gayet başarılı bir ürün istediğin zaman kullanabiliyosun dene derim

0|0
    0|0
  • Eczaneye git soruny anlat sana yardımcı olacaktır. Toz halinde bir macun var 1 ay düzenli (sabah öğlen akşam) fırçala bembeyaz olacaktır. Beyazladıktan sonra orjin bir diş macunu ile fırçalamaya devam et sıkıntı kalmaz.

0|0
    0|0
  • Üzerinde beyazlatıcı yazan diş macunları kullanırsan beyazlama görebilirsin ama dişlerinin minesini yavaş yavaş eritip hassasiyet ve çürüğe kadar yol açar sana rn iyi tavsiyem misvak kullanmak deneyince farkına varacaksınız

1|0
    0|0
  • Oral - B Braun makina Colgate inci beyazlığı kırmızı tüp ve normal bir diş fırçası ile de dilini fırçala

1|0
    0|0
  • Her diş beyaz olmaz bazen dişler sarı olur altıda sarıdır yani aşındırma olsada beyaz olmaz

0|0
    0|0
  • Diş doktoruna gittiğinde sor. insanların kemik rengine uygun diş rengi olur. benimde öyle bembeyaz değil

0|0
    0|0
  • kabartma tozu tuzu koy biraz limonla macun yap fırçala anında beyazlık

2|0
    0|0
  • Dişçiye git. Bakım yapar. Fosfor bilmemne diş macunu var. Onla beyazlatirlar

0|0
    0|0
  • sakın diş taşını aldırmaya kalkma mineye zarar veriyor

0|0
    0|0
  • En saglikli doktora görün başka rahatsızlığın olabilir

0|0
    0|0
  • Diş hekimine git beyazlattır.

0|0
    0|0
  • Blackpower deniyebilirsin

0|0
    0|0
  • R. o. c. s, diş macunu al 😂

0|0
    0|0
  • Sürekli fırçala

0|0
    0|0
  • Düzgün yazmayı öğren sonra konuşuruz

0|0
    0|0
  • hergün fırçalayarak

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    11

Kızlar Ne Diyor 15

• Ben günde en az 4 kere fırçalıyorum, signal White now kullanıyorum diş tellerinden önce ben de beyazlamıyor diyordum ama sürekli fırçalayınca bembeyaz oluyor

0|0
    0|0
  • Günde en az 3 kere fırçala özenle, diş beyazlatan ve mikrop önleyici gargara sular var eczanede al onlardan günde 2 kere 30 saniye az bir miktarını gargara yap, karbonat ve limonu karıştırıp dişlerini fırçala sonra ağzını yıka haftada bir yap bunu ama dişlerin hassas değilse yap.

1|0
    0|0
  • haftada bir iki kez ama dis etlerine dikat ederekten.. kabartma tozu limon dis macunu kullan :) farki göreceksin

0|0
    0|0
  • Arkadaşım dişlerin doğal rengi beyaz değildir bu yüzden o beyazlatma işlemi sağlıklı değil lütfen düşlerini sadece sabah akşam fırçala yeterli natürel diş macunu seç hatta macunsuz fırcalamak daha iyi

0|0
    0|0
  • Kemik yapısıyla alakali birsey bu ama karbonat çilek falan denemelisin

0|0
    0|0
  • Bende her gün fircaliyorum fakat aşırı beyaz değil doktor beyaz olduğunu soyleyip beyatlatmadi
    Turklerin kemık rengi beyaz olmadığı için hafif sarı duruyo bembeyaz olamıyor
    Tek değilsin uzulme

0|0
    0|0
  • odun kömürüyle fırçala ana ayda 1 kez ben hep yaparım

0|0
    0|0
  • Karbon içerikli macunlar var. Yine de sağlıklı bir bilgi için doktora görün

0|0
    0|0
  • çamaşır suyu+tuz ruhu gargara yap kurtulursun o dertten

1|0
    0|0
  • Signalin glossy shine diye bir diş macunu var. Ben de onu kullanıyorum ve en iyisi tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • hangi macunu kullanıyosun

0|0
    0|0
  • Genetiktir öyle kabul et

0|0
    0|0
  • Karbonatlı fırçala
    Ara sıra devamlı değil

0|0
    0|0