BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Dişlerdeki sararma ve bozukluk için önerebileceğiniz bir şey var mı?

Çok fazla kahve ve çay tükettiğim için dişlerim de sararma oldu, önerebileceğiniz diş macunu var mı? İpana 3 beyazlık luxe kullananlar var mı? Bir de diş bozukluğu için ne önerirsiniz, tel taktırmak istemiyorum bunun yerine neler yapılabilir?Dişlerdeki sararma ve bozukluk için önerebileceğiniz bir şey var mı?

0|0
1719

En İyi Erkek Görüşü

• Ben de ipana vs kullandım fakat işe yaramadı. Birgün bimden diş macunu almıştım tatile gittiğimde çok etkili olduğunu farkettim. Powerdent 7 Total koruma. Ilk kulağa saçma gelebilir. Yani kaliteli firmalar ıse yaramıyor da bu mu yarıyor diye düşünebilirsiniz. Ama Evet bazen çözümler bu kadar basit olabiliyormuş. O günden beri ben bunu kullanıyorum. Sigara ve kahve tüketimi yaptığım için oluşan lekelerden artık eser yok. Diğer diş macunlari günü dahi kurtarmıyor. Problemleri düzeltmiyor. Diğer firmalar isim satıyor. Denenediginiz zaman fark edersiniz.4 tl gibi de bir fiyatı var. Denemekten kaybetmezsiniz.

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

En İyi Kız Görüşü

• Yaş kategoriniz doğru ise zaten bu saatten sonra tel zor olur. Anca lamine kaplama ile düzeltme oda epey masraflı bir diş bin liraya yakın.. euro üzerinden yapılıyor ya da içten takılan gizli teller var hakeza onlarda yüksek ücretli düzenli fırçalama ile renk de sararma olmaz sensonit bu konuda iyi ama fazlası zararlı onunda yine de bir hekime görünmelisin

1|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 18

Kızlar Ne Diyor 16

• merhaba ben ipana 3 boyutlu luxe perfection olanını kullanıyorum, ciddi bir fark olmadı dişlerimde zaten beyaz sayılırdı gerçi ama kullananlar en iyisi diyor, yalnız hassasiyete neden oluyor bir dene istersen sende etkili olabilir. tel dışında sanırım porselen falan kaplıyorlar ama pek önerilmiyor çarpıklıklarınla mutlu ol boşver

0|0
    0|0
  • Limon suyu karbonat ve diş macunu üçlüsü günü kurtarır ama bu işin en sağlıklı yöntemi misvak ve diş ipleri şahsen çok sık kullanıyorum

0|0
    0|0
  • Ben cay kah eyi birakinca disler daha bir beyazliyor sanki ama icmeden de duramiyorum 😂seker tuketmemem lazim caya 5 seker atarim😁oyle dis macunu dis fircasiyla olmuyor

0|0
    0|0
  • Ben dis doktoruna gittim temizlettim ama o caydan ve kahveden kalan sarilik gecmiyor maalesef. Disini fircalarken macunun ustune marketlerden aldigimiz karbonati serp hafif. Ilk fircalamada memnun kalacaksin. Bence hemen dene

0|0
    0|0
  • ben sey yapıyorum dıslerımı fırcaladıktan sonra kabartma tozunu fırcama dokuyoorum onunla ıkı dakıka fırcalıyorum bembeyaz oluyor

0|0
    0|0
  • 3 boyutlu beyazlık kullanıyorum memnunum white now dan filan güzel bence en iyisi

1|0
    0|0
  • Colgate optik beyaz , signal white noe

1|0
    0|0
  • Karbonat limon tozu sür

0|0
    0|0
  • Karbonat ama cok sık uygulama zararli

0|0
    0|0
  • Gİt beyazlattır dahada içme