BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Diş beyazlatma yöntemleri nelerdir?

Ağız ve diş sağlığını korumak adına yaptığımız bakımlar bildiğiniz üzere en başta gelir. Peki, siz dişlerinizin sağlıklı görünmesi için herhangi bir bakım uyguluyor musunuz? 😊 Diş fırçalamak kimilerimiz için vazgeçilmez olsa dahi bazılarımız üşengeçlikten dolayı bunu göz ardı etmekte. Bildiğiniz ya da uyguladınız herhangi bir beyazlatma yöntemi var mı? Diş beyazlatma yöntemleri nelerdir??Diş beyazlatma yöntemleri nelerdir??

0|0
210

En İyi Erkek Görüşü

• Diş beyazlaması için :1 çorba kaşığı adaçayı
    1 tatlı kaşığı karbonat
    adaçayı yaprakları toz haline getirilir ve karbonat ile karıştırılır diş fırçası önce suya sonra bu karışıma batırılır dişler yavaşça fırçalanır haftada iki kez düzenli yapılır

ya da kekik kaynatılır ağız gargara yapılır her gün.

1|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• İpana ve ya başka bir diş macunu kullanmıyorum. Misvak yetiyor. Ayrıca ağızda doğal hoş bir koku bırakıyor.

1|0
    0|0
  • Elma sirkesini çay tabağına doldur üstüne bir çay kaşığı tuz ilave et ve diş fırçanı bandırıp bandırıp fırçala değişimi bir kaç gün de göreceksin 😉

1|0
    0|0
  • diş fırçasına soda dök (karbonat) sonra diş macunu sür üstüne bidaha soda dök sırçala dişlerini kesin çözüm günde 2 kez yap bunu

0|0
    0|0
  • düzenli olarak fırçalamak :D sen fırçalama üşendiğinden sarart sonra yöntem ara oldu :D

0|0
    0|0
  • ceviz kabuğunu kaynatip suyuyla dişlerini fırçala kesin çözüm

0|0
    0|0
  • Çilek ye çilek 🍓

1|0
    0|0
  • benım dışlerım ınan hep benbeyaz sayılır bööle her gun ık sefer fırcalıom

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben uzun yıllar gülmeden gezdim dişimde kronik bir lekelenme vardı , internette bir sayfada denk gelip denedim hala kullanıyorum. Bana çok dua edeceksiniz eminim ❤️ @nevabutik instagram sayfası tanıtmıştı oraya sorabilirsiniz organik bir diş macunu kalıcı beyazlık sağlıyor

0|0
    0|0
  • Benim de dişlerim ne kadar fırçalarsam fırçalamayım beyazlamıyor. Fırçalamaktan aşınıyorlar artık. Diş minem de çok zayıf. Bir yönteminiz öneriniz var mı? ☹

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...