BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Dişleriniz nasıl bembeyaz oluyor?

Ne kadar fırçalarsam fırçalayım dişlerimin rengi beyaz değil. Hatta çok fırçalamkta diş diplerim açıldı şişti ve kanıyor ara ara. Dişlerimi kaybetmekten korkuyorum. Birde üst tarafta 2 tane yamuk var ama çok değil kötü durmuyor. Ne önerirsiniz :(

0|0
13

En İyi Erkek Görüşü

• dişçiye git beyazlatır başka yolu yok diş bakımı için herşeyin en kalitelisini kullanıyorum fırçadır macundur yinede istediğim gibi beyazlamıyor en iyisi dişçide beyazlatma istediğin tonda yapıyolar

1|0
    0|0
    • bazı doktorlar önermiyor dişin minesine zarar veriyormuş sen yaptırdın mı peki?

• yok daha yaptırmadım ama yaptırmayı düşünüyorum önce dişçime danışıyım yapalım derse yapıcaz

En İyi Kız Görüşü

• Insanin dogal rengi sari zaten neden zorluyorsun bacm

1|0
    0|0
    • çünkü dişimi zaten çok fırçalayan birisiyim evden çıkmadan öncede fırçalıyorum erkek arkadaşım şunu söyledi sen dişini fırçalamadın mı? Hayata küstüm resmen :/ sevgilimin abiside senin dişlerin niye sarı diye sorunca kıpkırmızı oldum utancımdan :(

• Onlarin ki de okuzluk olmus yani. cok rahatsiz ediyorsa seni disciye gorun canim

• teşekkür ederim görüşlerin için canım. artık özel hastaneden randevu alıcam çok moral bozucu bir durum. Öküzlüğün tillahını yaptılar hemde

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• Sağlıklı diş sarımsı olur hafif. Bembeyaz değil diye üzülmeye gerek yok

1|0
    0|0
    • dışarıdan aldığım senin dişin niye sarı dişini fırçalamadın mı tepkileri karşısında üzülmemek elde deği maalesef :/

• Sağlıklıysa renginin önemi yok. Boşver milleti

• Günde iki defa fırçala. iki üç günde bir de limon karbonat ile yap. inci gibi olur

1|0
    0|0
    • limon ve karbonat yapıyordum beyazlasın diye doktorum hemen bırak yoksa 5 yıl sonra dişlerin dökülmeye başlar deyince bıraktım. Günde 3 kere fırçalıyorum

• 5 veya 10 yıl sonra dökülür dedi doktor

• Benim 10 yıl rahat olmuştur

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...