BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

İpana 3D white perfection diş macununu denediniz mi?

Gerçekten şaşırttı beni bu gün aldım daha ilk kullanımda böyleyse düzenli kullanımda çok iyi olucağını düşünüyorum kafama takılan tek sorun hassaslastirirsa diye korkuyorum yorumlar da o yonde hassaslık yaratabiliyormuş beyazlatıcı olduğu için.
Güncellemeler:
Nerdesiniz eyyy ks üyeleri

0|0
56

En İyi Kız Görüşü

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Beyazligina sozum yok. Ama hassasiyete karsi korumasi yok sensodyn gibi.
    Ve macun icindeki iri tanecikler agizda kum hissi yarattigi icinde ayrica bir itti beni.

1|0
    0|0
  • Sensodyne en iyisi bence sadece beyazlık değil hassas dişler içinde ideal tavsiye ederim 😁

1|0
    0|0
    • Ya Dediginiz gibi sensodyn hassas dişler hassas damaklar için en iyisi ama beyazlikta zayıf gibi geldi bana ipana 3D colgate optik beyaz çok iyi beyazlatiyor

• Ben memnunum şahsen beyazlık açısındanda. listerine beyazlatıcı ağız çalkama suyu kullanıyorum dişerim hem beyaz hem parlak, inci gibi 😁 Tercih senin tabi ki

• Evet deniyorum, ton değişimini fark ettim gerçekten.

2|0
    0|0
  • en iyi sensodin

1|0
    0|0
  • denemedim

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Tabiki hassaslastirir o tarz macunlar haftada 1 kere kullanmaya musaitmis haftada 2 kere karbonatla fırçala cok guzel beyazlatiyir

1|0
    0|0
  • LÜTFEN SONUNA KADAR OKUYON..
    Birisine numaramı verdim iyilik yapıcakdı nicki @Tirnagikirilankis
    bu numara sorgulama sitesine.
    1. ne arayığ duruyon sapık demiş.
    2. Dolandırıcıdır yazmış.
    3. jigoloyum olgun gögüslüler arasın demiş.
    Dün senin yüznden intihara kalkıştım bir insanın hayatını kaydırmak senin için bu kadar basit mi. Dün başaramadım bu gün tekrar deniyeceğim ve bu sefer olucak emin ol. Ben sana ne yaptım da bana bunları yaptın. İnsanca sana abla dedim yardım istedim sen neler yaptın ama ölürsem iki elim yakanda olucak bunu bil. Dünden beri ağlıyorum senin yüzünden hastaneye kaldırıldırm senin için bazı şeyler basit olabilir ama benim için değil.

0|0
    0|0
  • Ipana colgate dis eeri i kanatiyo.

1|0
    0|0
  • Evet denedik

1|0
    0|0
Yükleniyor...