BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Düzenli olarak diş fırçalıyor olmama rağmen dişlerimin rengi beyaz değil, ne yapmalıyım?

eskiden çok fazla sigara asitli içecek ve kahve içiyordum şimdi bir nebze azalttım ama dişlerimin rengi çok kötü ne yapabilirim beyazlatma işlemi hariç?

0|0
71

En İyi Kız Görüşü

• Keşke sorun sadece sarılık olsa. Bugun dişçiye gittim.
    8 dolgu
    4 çekim
    2 kanal tedavi
    4 implant
    ve Ortodonti tedavi uygulanacakmış. Ben bile bilmiyordum bu kadar vahim olduğunu🙍😭
    Tüm bunlar hergün fırçalamama rağmen😫

1|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • 6 dişim kaplama ötesini yazmıyorum bile :) 6 dişimi de 18 yaşında kaybettim düzenli fırçalamama rağmen..

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 6

• Diş rengi de ten rengi gibi kişiye özeldir eğer sarıysa ve yıkadığın halde böyleyse o halde dişinin kendi rengi o çok rahatszsan bir dişçiye git ilaçlarla hallediliyo

1|0
    0|0
    • teşekkür ederim zamanla oldu dış faktörler yüzünden son çare o gibi gözüküyor..

• herkesin diş kemiği beyaz olmuyor hayatım fırçalamakla alakalı değil

1|0
    0|0
  • Limon sür bir arkadaşım dişlerinin beyazligini limona borçlu imiş ben denemedim

1|0
    0|0
    • teşekkür ederim diş etlerime değdirmeden deneyeceğim :)

• baktım internetten içine birazda karbonat karıştırılıp yapılıyormuş :)

• Diş minesine zarar verir limon hele karbonat zamanla aşınma olur

• Yapacak bir şey yok

1|0
    0|0
  • Belki tükürük ph'ın ile ilgilidir.

0|0
    0|0
    • anladım.. araştıracağım bu konuyu

• Çamaşır suyuna yatır.

0|0
    0|0
    • yaptığım yorum silinmiş üşenmeden tekrar yapıyorum sen o küçük gereksiz beynini yatırmışsın fayda görememişsin benim dişime hiç etki etmez ;)

• Azmin ve çaban takdir edilecek türden ergen. Zamanında düzenli bir şekilde fırçalasaydın sararmazdı o mikrop yuvası dişlerin. bir diş doktoruna görünmende fayda var. Bye.

Benzer Benceler

Yükleniyor...