BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Yabancilarin da ağzı kokuyor mu?

Benim sabah kalktığımda veya yemek yemediğimde ağzım kokuyor. Bana göre çok kötü kokuyor hem de. :( Yemek yiyorum tamam biraz geçiyor koku ama daha sonra üç dört saat sonra tekrar oluşuyor o koku? Sizin de kokuyor mu ağzınız? Ya bir de şeyi merak ediyorum yabancı insanların da ağzı kokuyor mu? Sanki bana onların ağzı hiç kokmuyormuş gibime geliyor. Onların dişleri her zaman bembeyaz gözüküyor çünkü. Çok salakça düşünüyorum sanırım ama öyle değil mi? Siz hiç böyle bir şey düşünmediniz mi? Mesela zencilerin dişleri çok beyaz. Onların da ağzı benimki gibi kokuyor mu çürük yumurta gibi. :'(

0|0
23

En İyi Erkek Görüşü

• Ağız bakımı yapıyorsundur eminim ama vrnce sorun bademcik taşların sonuda gidip doktor amcaya temizlettir sorun kalmaz

1|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • Hım... Onları temizletince daha ağız kokusu olmuyor mu?

• Teşekkürler. :D

En İyi Kız Görüşü

• Ahahahahha seni anlıyorum da yabancı fiye bir genelleme yapmayalım ona😉 Paran varsa git beyazlattır. He bide zencilere gelince onlarında ten renkleri gereğinden dişleri beyaz görünüyor tabi onların ek bişey yapmasına gerek yok ırklarla alakalı ağız kokusuda senin yediklerine bağlı. Daha yazıyımmı😊

1|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • Yaz, güzel yazdın çünkü. :D

• Ağız kokunu dert etme bence çünkü o herkesde olan doğal bişey. Tabi bu ağız kokusu farklı nedenlerden dolayıda ortaya çıkabilir büyük ihtimal dişlerle alakalıdır. Ben her sabah kalktığımda 1 bardak su içiyorum alışkanlık olmuş. Bide günde 2 kez dişlerini fırçala ağız çalkalama suları var onlarıda kullan tamaaamm

• Pekala, sağ ol. :D

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 1

• Midende sorun vardır belki doktora gidebilirsin diş doktoruna da gidip anlat belki çürüğün vardır birde ağzın kokunca yemek yiyip bastırma dişini fırçala düzenli bir şekilde ağız bakım suyu falan kullan olmaz koku falan aa

0|0
    0|0
    • Tamam da Listerin pahalı ya.

• Çoğu ilaç ya da temizleme ürününde var zaten içmeyeceksin ki

• Tamam.

Benzer Benceler

Yükleniyor...