BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Dişçi korksunu nasıl yenebilirim?

evet başlıktada belirttiğim gibi bende dişçi korkusu var ve küçükken arkadaşlarımla yakalambaç oynadığım sırada düşüp çenemi çarparak çenemde yamulma oluşmasına neden oldum ( annem babam hemen hastaneye götürmüş ama diş etlerimin aşırı hassaslığından ameliyata alınmak yerine krem ve ilaç vermiş) ve ben küçüklüğümden beri dişçilerden çok korkarım hatta bu korku o kadar ilerledi ki bir yerde dolaşırken diş hekimi yazısını görmek bile beni gergin bir hâle sokuyor ama bir şekilde gitmem gerektiğinide biliyorum ameliyat olacağınıda biliyorum ve cidden çok korkuyorum kimseye de itiraf edemiyorum çevremin beni korkak görmesini istemiyorum nasıl bu korkuyu üstümden def edebilirim

0|0
02

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 2

• Benim dişci doktor hesire igne hastane korkum var sen dusun :) ama basa ciktim hepsiyle ama Şu an olsa yine korkarim :)

0|0
    0|0
    • benimde doktor hastane de iğne korkum vardı ama böbrek ve apandist zedelenmesi gerekip 4 gün 3 saate 1 iğne yiyip ve yoğum bakımdaki hemşire ve doktorların güler yüzlülüğü ile atlattım ama dişçileri atlatamıyorum ayrıca ben daha önce diş hekimi ziyaret ettim o kdr yüzleri düşükki ve korkumu öğrenince dedikleri tek şey sen korkarsan biz zaten böyle bir operasyon yapamayız

• ters köşe yaptın ama bence hiç bir korku yersiz değil :)

• Cok fazla kotu olmadigini dusun

0|0
    0|0
    • yapamıyorum ve 2-3 diş hekimi ziyaret ettim hiç biri güven vermiyor sanki canım çok acıcak ve bu acı bana hiç bişey kazandırmıcak gibi geliyor

Yükleniyor...