BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Ağız kokusu ve hain tartarlar ne yapmalıyım?

Ağız kokusu geçmiyor dişlerimi önlü ve arkalı fircaliyorum üstüne listerin kullanıyorum (listerin çalmalarımdan sonra ağzı tekrar suyla çalkalamam gerekiyormu) yinede ağız kokusu oluyor ve dişlerimde tartar var özel bir dişçiye gidip temizletmeyi düşünüyorum ama su an param yok 😂 o zamana kadat yapabileceğim neler var bu sorunlar icin?

0|0
30

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Listerinden sonra ağzını suyla çalkalamana gerek yok
    Ve bir dentiste görün

0|1
    0|0
    • Dentistry?

• Suyu sporcu olduğum için çok tuketiyorum ama ağız için bir faydasını görmedim zaten kokuyu gidermek içi genelde fircalama+listerin üstüne sakız çiğniyorum cb12 yı sorucam fiyatı nedir ve etkilimi

• fiyatını bilmiyorum bir bak googledan

• Buraya daha sonra ben de bakayım. Aynı dertten mustaribim. :D

0|0
    0|0
  • Arkadaşlar çoğu zaman koku problemi yaşıyorsanız bu genellikle mideden kaynaklanıyor. aktarlarda satılan kudret narı ballı macun karışımından alın. hergün yemeklerden bir saat önce günde 3 kez bir çay kaşığı yutacaksınız. ben kullandım ve uzun zamandır süren bu sorundan kurtuldu m çok şükür. ilk bir hafta ben de uyku hali yaptı başta ama sonra geçti sizde de olursa korkmayın birşey olmaz devam edin bana dua etmeyi de unutmayın 3 kavanoz kadar kullanmanız gerekiyor. Aktarda hazır satılıyor zaten o size yardımcı olur fiyatı da çok uygun 13 lira. ben n ile başlayan markadan kullandım. Bana da onu aktar tavsiye etmişti ona çok minnettarım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Benzer Benceler

Yükleniyor...