BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Zirkonyum diş nedir ne değildir, 6-12 bin tl verip yaptırılmalı mıdır?

Ön dişimde çürük vardı dolgu yaptırdım binbir zorlukla, çok acımıştı. Baktım yandaki dişte de çürük çıktı. Doktora gittim en iyisi zirkonyum yaptır dedi, çünkü sağ tarafta da 4lü bir köprüm var, hem de baya kötü. Onu da araya katarız dedi. E onları katmışken üst dişlerin tamamını yaptırayım diyorum. İnternette baktım 500-1000 tl arası diyor diş başına, 12 dişten hesaplarsak 6-12 bin arası oluyor. Çok değil mi? :/

0|1
54

En İyi Erkek Görüşü

• Diş çok lanet bir şey 12 bin değil 120 bin bile verilir yeter ki ana diş kalitesini versin. Bu sanırım implant gibi titanyum alaşımlı değil, kaplamalı ve gömmeli diş gibi.

1|0
    0|0
    • Son cümlenden kesinlikle bir şey anlamadım :/ ama yani demek istediğin implant gibi gömülü olmadığıysa evet, kaplama bu

• Yani implant çivi gibi damağa sabitlenirken bu zirkonyum dişler ana diş üstten kesilerek zirkonyum kaplaması üst tarafa yapılıyor olmalı. Yani titanyumun alaşımlı vidalı diş riskliyken bu daha makul ancak pahalı

En İyi Kız Görüşü

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 4

• kaplama disin porselini ve metali var porselen daha iyi

1|0
    0|0
  • Implantmi yaptiracaksin?

1|0
    0|0
    • Nıcks zirkonyum işte

• implantu vucut yabanci madde olarak gorup bakteri uretiyormus dogru mu?

• bilemiyorum.. ben yeni yaptirdim henuz bu gün zikoryum dişim takilacak... bu dedigin mümkün, lakin ona göre tedavi ediliyor... imlant yerlestirildikten sonra antibiyotik tedavisi görüyorsun ki, vucudun herhangi bir yerine de platin takilabilir vucud bunu kabullenme surecinde de antibiyotik tedavisi devrede... yani doktorlar ona göre önlem de aliyorlar... yılların tecrubesi implant yeni bir tedavi degil sonucta

• Bencede çok pahalı

1|0
    0|0
  • Diş sağlığı her şeyden önemli

1|0
    0|0
Yükleniyor...