BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

İmplant mı, diş teli mi iyi?

Arkadaşlar sol üst cenemde 3 dişimi cektirmiştim 2 si çıktı ama bir tanesinde biraz boşluk kaldı gülünce belli oluyor ama o kadar kötü görünecek kadar boşluk yok. Sol üst dişlerimden bir tanesi de ne zamandır sallanıyor ama bir türlü düşmedi ama elbet düşecek o diş giderse gülünce 2 tarafta da boşluk kalacak yani kötü gozukecek bugün doktora gittim ortodontiye gitmemi söyledi diş teli tedavisi yapılıp dişleri birbirine yakinlastirip bu şekilde boşluk kalmayacağını söyledi ben 2 diş için diş teli istemiyorum implant istiyorum böyle bir şey mümkün mü. Ben diş yaptırmak istiyorum dedim beni ciddiye almadı yaşım 18 komik duracağını söyledi ama implant gayet doğal duruyor bilgi vermedi implant tedavisinide eve gelince kendim araştırarak buldum. Yani tedavide hastanın isteği hiç mi önemli değil 2 diş için uzun süre boyunca diş teliyle gezmek çok mantıksız

0|0
31

En İyi Erkek Görüşü

• Implant icin yeterli diş aralığı gereklidir. Dolayısıyla implant bile ustesen tel ile o dislerin arasini acmalari gerekecek. Ayrıca implant dis bildigin ameliyat ve cok zor bende iki tane var zorunlu olmadikça tavsiye etmiyorum.

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

En İyi Kız Görüşü

• Başkent Er Dental diye bir yere implant yaptırdım, size de tavsiye ederim. Bence implant kalıcı ve hızlı çözüm.

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Kızlar Ne Diyor 2

• Kaplama mı diyorsun o çok pahalı değil mi 😛

0|0
    0|0
  • İyidir iyi

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...