BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Diş implantı olan var mı?

Arkadaşlar ben 2 hafta önce bir dişime beyaz dolgu yaptırdım ama çok sızlıyor... doktora gittim bir kaç kere ağrı jölesi gibi bişey sürdü pazartesi tekrar sürecek.. Diş implant mı ne yapacakmış geçmezse...

yahu ben bu dolgulara zaten para verdim şimdi bir de buna mı ödicem? neden yaptırdım ki yaptirmadan önce amalgam dolgusunda acı yoktu güzel görünsün diye beyaz yaptırmıştım...

0|0
21

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• dokturun deneyimsiz implant dediğin şeyi de yanlış yaparsa vay haline. dünya kaç bucakmış görürsün. madem o kadar para vericen git doktorunu değiştir

0|0
    0|0
    • okadar millet gidiyor adama, annem filan da gitti implantları var.. ama dolgu neden olmadi yani hem yeni beyaz ama sızlıyor ne bu yaaaa

• baska doktora gitsem amalgam mı yaptırsam yeni doktor dolgunun yeni olduğunu anlaraa yapar mı amalgam dolgu? sigorta ödemesi lazım yoksa beyaz olmaz şimdi

• 20 gün kadar ağrı olması gayet normal ki. Dolguyu değiştirmişsin bir de. Her dolgu yaptırdığımda doktorum en fazla 20 gün ağrın olur geçmezse gelirsin der ve dediği gibi olur en fazla 20 gün ağrım olur. İmplant ve dolgu arasında çok fark var. Resmen dişini çekecek ve yapay diş yapacak. Doktorunu değiştir. Sağlam dişini çektirip implant yaptırma hata edersin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• implantla dolgu arasında ciddi bir fiyat varkı var. implant dediğin çekilmiş dişin yerine çene kemiğine vida gibi bir aparat yerleştiriliyor onun üzerine yapay bir diş tutturuluyor bilgin olsun da

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...