BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Ağız kokusu başlıca sebepleri nelerdir?

lütfen okuyun.. 18 yaşındayım yıllardır hıc gecmeyen ağız kokusu problemım var son zamanlarda dişimi baya fırçamaya başladım sonradan ogrendım dilde temizlenıyormuş hiç bilmiyodum tabaka falan vardı hatta dil yüzeyimde az once gözümden yaş gele gele uğraştım ve o tabkayı da temizledim sona 3 4 tane karanfil birden sağ yuttum ağız kokum cok azaldı ama hissedebiliyorum hala az birşey ağız kokusu gelıyor ve eminim ki gittikce artıcak 20 30 dakıka sonra ağzım yine kokmaya başlayacak
sizce neden oluyodur ne yapmam lazım en önerirsiniz

0|0
61

En İyi Kız Görüşü

• Birincisi dislerini sabah ogle aksam usenmeden en az 2 dk ( bak burasi onemli en az 2 dk) fircala. bittikten sonra dilinide fircala. sonra ağız kokusu için eczaneden gargara al her dışını fircaladiginda gargarayi yap. bunları her gün yap bak bakim ağız kokusu kaliyomu. bide dislerini sabah fircalarken kahvaltidan sonra değil önce fircala... tüm bunları yap baktin hala gecmiyor ya sinuslerinde bir problem vardır ya ağzında çürük vardır ya da yirmilik dışın çıkıyordur. ya da en kotu ihtimal midende problem vardir

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

En İyi Erkek Görüşü

• misvak kullan,

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Malumunuz ramazan günlerinde 17 saatin uzerine cikan aclikta nefes kokusu dayanılmaz oluyor tavsiyem agiz kokusunu yuzde yuz engelliyor denemenizi isterim. dil damak ve dişlerinizi guzelce heryerini fircaladiktan sonra bir kerede karbonatla ayni islemi uygulayin uzerine agiz calkalama suyu ile 30 sn gargara ve en son olarakta 2 karanfili cigneyerek agzinizda 10 dk dolastirin. Tum gününüz rahat gececektir 🙂))

0|0
    0|0
  • ağzında bilmediğin çürük bir diş var randevu al rotgrn cksnler

0|0
    0|0
  • Doktora görünmelisin

0|0
    0|0
  • belki midende sorun vardır

0|0
    0|0
  • Çürük olabilir mutlaka doktora git

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...