BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Diş telleri hakkında?

Diş telini üniversite hastanesinde mi yoksa özel hastanede taktırsak daha ucuza gelir?
İkisi arasında fiyat oynar mı?
Özellikle tel taktiranlardan cevap bekliyorum

0|0
54

En İyi Erkek Görüşü

• ünv de daha ucuz ama pek ilgilenmiyolar diye duydum
    özel bir doktor mecbur ilgilenmek zorunda olduğu içi
    1000 lira fazla vermekten çekinme bu durum da
    bir kere para vereceksin
    ben de henüz yaptırmadım maddi durumum el verdiğin de yaptırcam hemen

0|0
    0|0
    • Katiliyorum ben de ozel de yaptirdim benim icin fiyat sorun degil ama ozelde daha cok ilgileniyorlar

• Evet sende hemen yaptir kurtulmaya calis

• @selenko34 o akdar param yok henüz

En İyi Kız Görüşü

• Ozel klinikler daha pahali ama emin ol daha konforlu hastanelerde bin kez randevu icin cagiriyorlar sira bekliyorsun falan yani 500 tl 1 bin lira gibi fark olur aralarinda ama ozel de cok daha rahat edersin ben ozelde yaptirdim devleti tavsiye etmem

0|0
    0|0
    • Ne kadara taktırdın bir de çok bozuk muydu dişleri

• Hayir cok bozuk degildi on dislerim ondeydi benim ilk basta bin liraya damaklik taktirdim 2 bin tlye tel taktirdim ama teli sadece ust dislere taktirdim eger alta da takilirsa 4 bin tl oluyor fiyat

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 4

• Özel hastanede 3.000 den başlar fiyatlar ama üniversite hastanelerinde yarı sigorta karsiliyomus diye duydum. Ben özelde yaptırdım tabi, öğrenci olduğum için indirim yaptı doktorum bana

0|0
    0|0
    • Ne kadara taktırdın bir de çok bozukluk var mıydı

• 2 yıl önce taktırdım. Öndeki iki dişim birbiri üstündeydi. Diğer dişler düzgündü. Arkada bir dişim olmadığı için tel takmadı, damaklık taktı. Şimdi görünmeyen plak taktı devam ediyorum yani. Hepsini 1,500 ye yaptırdım 😊

• Üniversite hastaneleri özele göre uygun arada 500 TL gibi bir fark oluyor. Ben hem özelle hem üniversite hastanesinde muayene oldum. Üniversite hastanesinde 4000 Tl özelde 4.600 fiyat söylediler. Üniversite 18 yaşından küçüksen eğer 1000 Tl ücret ister

0|0
    0|0
  • ben özelde 3 bine taktırmıştım gayet memnunum. devleti bilmiyorum. ama çok fark olmaz bence.

0|0
    0|0
    • Sorun çok muydu dişinde

• hayır benim dişlerin köklerindeydi görüntüde yoktu

• Üniversite hastanesinde daha uygun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...