BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Dişim apse yaptı tedavisi nasıl olur?

Benim disim 2 gün önce apse yaptı yanagim şişti. Şu an yanagimdaki şişlik büyük ölçüde indi internette apse nin iki yerde olacağı ya diş etinde ya da yanagin iç çukur kısmında olacağı yazıyor benim 2. yerde. Bunun tedavisi nasıl olur ki?

0|0
05

En İyi Erkek Görüşü

• Apse tedavisi sıkıntı sivilde hiç bir doktor ona dıştan müdahale etmiyor çünkü ondaki pis sıvının beyne gidip zarar verme riski var. Askerde bir tane doktor bende onu neşterle kesip içini boşaltıp birşeyler yapmıştı. Nerde olduğunu sen bilirsin. Sana tavsiyem largopen adlı ilaç var alabilirsen ondan al bir iki gün kullan faydasını görürsün. Sakın sen patlatmaya kalkma kendi patlasın

0|0
    0|0
    • İste disetinde olunca doktor onu drenaj mi ne yapiyormus benim disetinde değil o yanagimin iç kismindaki cukurlukta olunca korktum açıkçası nasıl uzaklasacak diye doktora randevu aldım 5 gun sonra ama şişlik baya indi ve agrimiyor da. Umarim ilaç tedavisi ile sonlanir..

• Tamam öyle bir şey yapmam. Yorumlar için teşekkürler.

• Rica ederim geçmiş olsun

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• apse olunca diş hekimleri antibiyotik tedavisi önerirler tabiki doktora çözülerek bu ilaçları kullanabilirsin dış uzmaniyla gorismen gerekli

0|0
    0|0
  • Augmentin 1000 mg alacaksın bitene kadar kullanacaksın. Zaten içinde 10 tane var.

0|0
    0|0
  • Dişçiye git antibiyoti kullanıcan

0|0
    0|0
  • Çektirmek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...