BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Diş teli taktıracağım. İstanbul'da önerebileceğiniz doktor, hastane var mı?

Merhaba diş teli taktırmayı düşünüyorum. İstanbul'da yaşıyorum. Önerebileceğiniz doktor veya hastane var mı? bir de hastanede yapmam mı yoksa özel muayenehanede yapmam mı benim için daha ekonomik olur? Tavsiyelerinizi bekliyorum

0|0
31

En İyi Kız Görüşü

• Dr Ömer Polat'ın kendi muayenehanesi var Bakırköyde 2-3 gün bir hastanede oluyordu sanırım onu öğrenip yazayım bir de ortodonti estetik kliniği dr Kıvanç Cebesoy. İkisi de çok ilgili alanında çok iyiler

0|0
    0|0
    • Fiyatlarla ilgili bir bilginiz var mı peki?

• Anladım teşekkür ederim. Soru sordum baya. Teşekkürler sıkılmadan cevapladığın için :)

• Rica ederim :) Bildiğim kadarıyla cevaplamaya çalıştım yine sormak istediğin olursa sorabilirsin bildiğim kadarıyla cevaplarım :)

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben kendi semtimde olan normal bir özel poliklinik de taktırdım. Dişlerimde fazla bir sorun olmadığı için ücreti diğer yerlere göre daha uygundu galiba

0|0
    0|0
    • Nerde oturuyorsunuz ve ücreti ne kadardı?

• hastane daha ekonomik. eğer dişlerinde çok kötü bir durum yoksa bence taktırma aksi taktirde tedavin bitmek bilmez.8 yıldır bu işkeneyi çekiyorum

0|0
    0|0
    • Dişlerim çok kötü yapmak zorundayım. Hatta tel tedavisinin yeterli olup olmayacağından da emin değilim. 8 yıl çok fazla değil mi? 2-3 yıl sürer derler genelde

• @isviçresizbilimadamı ben fakirim başka doktora gitsem muayene parası isticekler.

• altı üstü 50-60 lira
      eğer şüpheleniyosan doktorundan başkasına danış göster yani bir sıkıntı var mı diye
      sonuçta senin dişlerin
      8 yıl çok uzun geldi bana

Erkekler Ne Diyor 1

• özeller çok pahalı üniversite hastanelerini deneyebilirsin yer yoksa diş hastanelerine yönelebilirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...