BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Bademcik taşı neden oluşur?

Düzenli olarak dişlerimi fırçalarım , gargara yaparım. İki hafta önce , boğazıma ufak bir kırıntı takıldı. Önemsemedim , kendiliğinden çıktı gibi. Bir hafta sonra tekrar oluştu aynı bölgede. Neden oluştuğu hakkında fikri olan var mı?

0|0
12

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• Süt ve süt ürünleri neden oluyor :( doktor beğ söylemişti bana

1|0
    0|0
    • Süt ve süt ürünleri tüketmiyorum öyle fazla. İlk oluştuğunda da hatırladığım kadarıyla, çok fazla değildi. Daha fazla dikkat ediyorum ama bademcikleri aldırmak gerekiyor sanırım devam ederse bu şekilde çözüm olarak. Teşekkür ederim cevap için.

• Bedemcikler işlevini 4 yaşımızda yitiriyor orda yemek artıkları biriktiği için koku yapıyor ve en çok süt ve süt ürünleri tıkıyor orayı :(

• kulak burun boğaz doktoruna gitmelisin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bademciklerin içinde bir şekilde oluyor bende de oluyor çok üzücü. Çaresi yok diye biliyorum. Bir süre antibiyotik vs kuruyor ancak nüksediyor en ufak soğuk algınlığında.

1|0
    0|0
    • Teşekkür ederim cevabınız için , bademcikleri aldırınca , düzeliyor diyorlar ama bilmiyorum. Sizde de devam ediyor sanırım.

• tabi aldırırsan çözülür de aldırmadan çözümü yok sanırım. Bende de devam ediyor maalesef.

Yükleniyor...