BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Diş teli için 4 diş çektirmem gerekiyor nasıl olacak?

21 yaşındayım ve üst dişlerim önde diye doktora gitti diş teli taktirmam gerekiyormuş ve bu tedavi için alttan ve üstten 2 ser diş çekilmesi gerekiyormuş dişlerimin geriye gitmesi için. Sizce bu mantıklı mı ve cok acı verir mi

0|0
34

En İyi Erkek Görüşü

• Sacma değil cekilmesi gerekiyorsa cekilir hangi dokdura gitsen aynısını der :) Cünküz teler yerine oturup dişlerini düzeltir :)

1|0
    0|0
    • Acısı çok olur diye korkuyorum ben

• Baya gaza getirdin sen beni 😂

• Bu gercek arka diş cekimleri zor kökleri iki diş oluyor bir süt diş tek köklü kökü sağlam olur ön dişler cekim basit 😂😂

En İyi Kız Görüşü

• Dişlerin üst üste çıkan fazladan diş mi yoksa olanı mı çekecek? Yani 32 ye ait olanı mı çekecek? Orada boşluk oluşturup sonra aralıklı yapmak işine gelmiştir eğer fazla dişin yoksa sakın çektirme başka doktora da görün önce.

1|0
    0|0
    • Fazla disim yok 32 disimden 4 tane cekip diger disleri geriye alicakmis doktor öyle bisey dedi ama baska bir doktara daha gidicem emin olamiyorum sapasaglam dislerimi cekmesi korkutucu 😂

• bir dişçi demişti ki, doktorunuz sağlam dişinizi çekip işlem yapmak istyorsa bilin ki kötü bir doktordur.

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• Bende 2 tane çektirmiştim diğer dişler kapatıcak boşluğu

1|0
    0|0
    • Aynen doktor bana da oyle dedi cekicez diger disler geriye gitsin diye peki acıdı mı

• Yok normal diş çekiminden farksız

• Teşekkur ederim 😊

• normal dişin yanında diş mi cıktı yani böyle etin içinden

1|0
    0|0
    • Yok hayir etin icinde disim felan cikmadı fazla dißim yok cok şükur 😂 sadece ön dişlerim alt dislerimin önünde dişlek gibi gorunuyorum dislerimi arkaya atmak için dişimi cekip telle arkaya dogru dişlerimi goturceklermiş

• çok saçma. başka bir doktora git

0|0
    0|0
    • Saçma değil doğru olan bu

• Acımıyor benim çok kötüydü baya bir uğraşıldı acısı o yüzden oldu tabi ki acı olur ama az ben çok ağır geçirdim ilk 1 haftada tam 10 kilo verdim abartmıyorum gerçekten sürekli ağlıyordum ağzım kan içindeydi sadece sulu şeyler yiyordum 😭

Kızlar Ne Diyor 2

• Çekilmesi gerek benimde üst çenem ileride alt çenem geriydi üstten iki tane çekmişlerdi şimdi gayet düzgün 😇😇

1|0
    0|0
    • Aynen benimde senin ki gibi acıyor mu peki diş çekimi? Ne bilim yani sonucta sapa saglam disimi cektirecekler

• Amin 😂

• Arkadaşım çektirtmişti.

1|0
    0|0
Yükleniyor...