BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Gömülü diş ameliyatı zor mu?

Arkadaslar aranizda gomulu dis ameliyati olan ya da akrabasi falan var mı nasil oluyor agrisi cok oluyormu aciyormu 😐😐

0|0
47

En İyi Erkek Görüşü

• ben kendim oldum hiç ağrı olmuyor fakat iki hafta yakın doğru dürüst ne yemek ne çay nede su içebiliyorsun gıdım gıdım yiyebiliyorsun ancak

0|0
    0|0
    • peki kac saat surdu ve uyanikken yaptilar dime yoksa direk uyusturarakmi

• 5 10 dk yse iyimis o zmn ya 1 saat falan surer sanmistim

• evet ve bir an evvel ol çünkü geç yapsan çene yapısı olumsuz etkileniyormuş

En İyi Kız Görüşü

• Ben oldum ameliyat zor geçiyor ameliyattan sonra iki üç gün yeri ağrıyor ama şişliğin geçmesi 1 hafta falan sürüyor ben 2 haftaya kadar doğru düzgün yemek yiyemedim dudaklarımı ameliyat ipi kesmişti ağzımı açamıyordum yüzüm morardı hep

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• gömülü diş cerrahisi, ağzını uyuşturduktan sonra, sen uyanıkken, ağız içerisinden yapılır. uyuşuk olduğu için ağrı hissetmezsin. işlem sonrasında işine/okuluna gidebilirsin. iyileşme süresi 7gün civarındadır.

www.uygarbaksi.com/.../Yirmi-ya%25C5%259F-di%25C5%259Fi

0|0
    0|0
  • ameliyat sırasında ağrı çekmezsin ufak acımalar dışında anestezi etkisi geçince biraz ağrı çekersin 1 hafta falan sulu yemeklerle idare edersin dikişler alınınca normale dönmeye başlar

0|0
    0|0
  • 3 kere oldum 1 tane kaldı. Ağrıyor ilk gün. Yatıp uyumak lazım

0|0
    0|0
    • hepsini bir anda almiyorlarmi mesela benimkiler ayni yerde 4 tane teker teker mi aliyorlar hepsini alirlar hazir acmisken diye dusunmustum 😣

• Lokal yqpıyolar iyi uyuşturuyor çeneyi sonra çekiyor. Eline verir dişleri

• peki. tesekkur ederim

• gömülü aldığım yok ama implant yaptım

0|1
    0|0
  • biraz can yakıcı

0|0
    0|0
  • Ooo cok zor bir ameliyat ciksa kadar zor olmazdi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Çene cerrahisinde asistanım. Kişiden kişiye değişen bir durumdur. Sadece adı ameliyat. Kimini 1 dakikadan kısa bir süre çıkarıyoruz kimi 1 saatte. İyi bir çene cerrahı ise işlem hiçte zor değil. Bizim için ameliyat dahi değil aslında. Ultracain dediğimiz anestazi

0|1
    0|0
    • ozelden mesaj atarmisin birkac soru sormak istiyorum xper seviyem dusukte ben atamadim 😁

• O bölgeyi komle uyuşturacak. Bastırma ve olursa kırılma sesini duyacaksınız herhangi bir acı hissetmezsiniz. Aldırış etmeyin her yazılana. Tamamen bünye ile alakalıdır.

• peki tesekkur ederim

• Implanttan mi bahsediyorsun?

0|0
    0|0
  • Implant yani

0|0
    0|0
Yükleniyor...