BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

İnsan kendi ağız kokusunu nasıl anlayabilir?

Öncelikle merhaba herkese benim sorum şu : İnsan kendi ağız kokusunu nasıl anlayabilir? İnternetten biraz araştırdım kaşık testi falan flan buldum bilek yalama gibi şeyler gördü ne kadar doğru bilmem ama yemeğimi yiyip dişlerimi fırçaladıktan sonra bilek yalamada çok aşırı hafif bir koku var kaşığı burnuma sokarak zor anlıyorum resmen bilek yalamada da ağır bir koku yok normal tükürük kokusu yani ama asıl sorum şu : Kendi ağız kokumu nasıl anlarım? mesela bilek yalamada ağır bir koku yok normal tükürük kokusu yani şimdi benim ağız kokum var mı yok mu? lütfen yardım edin sosyal hayatım yerle bir oldu anneme soruyorum hiç yok diyo ama beni kırmamak için diyo olabilir ( şuanda ağzımda bir tane baya oyuk bir çürük var çekilecek bir de kırılan bir dolgu var onları da yaptırıcam en kısa sürede )
Güncellemeler:
arkadaşlar doktora gittim durum sandığım kadar vahim değilmiş kırık dolgu tamamlanıcak diğer dişe de dolgu olucakmış çekim değil fakat bu işlemlerden sonra ağız kokum kalmaz değil mi?

0|0
32

En İyi Kız Görüşü

• Dilini kolunun iç tarafına sür kokla kokuyorsa ağzın kokuyordur

0|0
    0|0
    • birçok dişçi bana onun doğru olmadığını ve ağız içinde tükürükte bulunan kokunun çözünmediğini fakat tükürünce havadaki oksijen ile çözünüp böyle bir koku olduğunu söyledi herkesin mutlaka kokuyormuş benim de normal tükürük kokuyor öyle ağır bir koku yok

En İyi Erkek Görüşü

• Elinle ağzını kapat nefesini ver anlarsın

1|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• koklat

0|0
    0|0
  • Iyyyy

0|0