BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Diş teli lastiği ile yemek yenir mi?

Ortodontik tedavimin bitmesine yaklaşık 4 ay kaldı ve diş telimin arka tarafına lastik takıldı. Doktorum gün içerisinde yemek yerken bile çıkarma dedi tamam dedim ve çıkışta bir yerde yemek yedim, sonrasında yutmuşum lastiği. Diş teli kullanan arkadaşlarıma sorduğumda "yemek yerken çıkarman gerekiyor" dediler, ama doktorum bana öyle dememişti. şu an dişçiyi arasam muhtemelen doktorum gitmiştir. Aranızda diş doktoru varsa bana yardımcı olabilir mi?

0|0
52

En İyi Erkek Görüşü

• bence yeme kopabilir yemekten sonra diş temizliği yap tekrar tak

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hayır hayır yeme sakın lastik patlayabilir yedek lastik alman gerekiyor yemekten önce onalrı çıkaracaksın yemekten sonra yenilerini takacaksın

0|0
    0|0
    • Doktorum bana yanlış söyledi o zaman, yemek yerken de çıkarma dedi bana

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 4

• o lastikle yemek yerken canın acımıyormu? bende yemek yerken çıkarıyordum gün içerisinde canım yandığından çok konuşmuyordum

0|0
    0|0
    • Henüz 2 gün oldu ağzımı çok açmadıkça canım yanmıyor sadece sağ arka tarafta var sol tarafımla çiğniyorum doktorum yemek yerken de çıkarma dedi ama emin değilim ya

• İki saniyelik bir şey. Yemek yerken ve diş fırçalarken çıkaracaksın sadece.

0|0
    0|0
  • Ben yemek yerken çıkarıyordum. Hem nasıl yemek yiyorsun ki lastikle? Konuşurken bile zorluk çekiyordum ben.

0|0
    0|0
    • Henüz 2 gün oldu ağzımı çok açmadıkça canım yanmıyor sadece sağ arka tarafta var sol tarafımla çiğniyorum doktorum yemek yerken de çıkarma dedi ama emin değilim ya

• Hayır

0|0
    0|0
Yükleniyor...