BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Ağızdaki beyaz yara nasıl geçer?

Ağzımda çıkan beyaz yaralar için napabilirim acil yardım edin

0|0
64

En İyi Erkek Görüşü

• Bende çok olur ilacı var yatım günde iyileşir

Eczaneye git Aftajel al sür biraz acı tadı var ama 2 kez sürcen zaten iyileşir!!! Bide doktora boşa gitme onlar genelde söylediğim ilacı yazarlar hele bazıları daha işe yaramayan krem yazıyorlar en iyisi etkilisi dediğim ilaç

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• geçmiş olsun. doktora danışmalısın. b vitamini ağız içi yaraların çabuk iyileşmesine yardımcı olur. mikostatin de yaraların kapanmasına yardımcı olur. ama sen gene de bir git doktora

0|1
    0|0
  • Hemen koş bir aktara git yani baharatçıya nöbet şekeri al onu yaranın üstüne koy ağzında gezdir birazda yaranın ğstüne koyunca biraz yakar ama yumuşatır geçirir hemen

0|0
    0|0
  • Sirke ile gargara yap ve bal sür en etkilisi bu

0|1
    0|0
    • Hepsini denedim doktora gittim Gargara verdi fayda etmedi sirkeyi deneyeceğim teşekkürler

• Doktorun verdiği hiç bir ürünün faydasını görmedim sirke ve bal çok iyi geldi bana sadece dilde olunca biraz uzun sürüyor

• Sirke ile gargara yap ya da böğürtlen reçeli de iyi gelir

0|0
    0|0
  • tuzlu su ile bol bol çalkala canım

0|0
    0|0
  • Dr görünmelisin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• En güzeli bir pamuk al ve ağız bakım suyunu aftlı olan bölgeye sür. ya da acıya dayanıklıysan diş fırçaladıktan sonra ağız bakım suyu kullan.

0|0
    0|0
  • adı AFT geçmesi için ise ağzını temiz tut, bol bol çalkala, vitamin al, dişlerini temiz tut, bol su iç

0|0
    0|0
  • Alfler için eczaneden ''Piraldyne'' Alman lazım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...