BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Teethshaper diş şekillendirici ise yarıyor mu? Kullanan var mı?

Kız kardeşimin dişleri çarpık ve bunun için çok üzülüp sürekli ağlıyor. Ama tel taktırmak da istemiyor. Araştırmış ve teethshaper ı bulmuş. Eğer işe yarıyorsa sipariş edicez. Kullanan varsa cevap verebilir mi?

0|0
13

En İyi Erkek Görüşü

• Diş hekimliği okuyorum. Ortodonti almaya bu sene başladım. Henüz basitçe aldığım bilgilere dayanarak konuşuyorum, stajyerim.
    Bahsedilen aparatın günde en az 2 saat kullanılması öneriliyor. Standart bir kalıpla satılıyor. Bir kere her insan ayrı bir vakadır ve o kişiye özel tel/aparat hazırlanmalıdır. Ayrıca teorik olarak bir dişin kemik içinde yer değiştirebilmesi için en az 6 saat kuvvet alması gerekir. Yer değiştirme miktarı da günde 0.01mm dir. Bu aparat kişiye uyumlu olsa bile ortodontik tedavi kadar başarılı olacağını sanmam. Zaten çoğu kişi sahte üründen şikayetçi. Hekime görünmesi en doğrusu

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sakın almayın benim en yakin arkadaşım da sipariş etti daha sonra kötü yorumları okuyunca vazgeçti siparişi geri çekmek icin mesaj atti ve adam kargonuz yola cikti iade formu var eger ki kapida almazsanız hakkinizda dava islemi açılacak diye tehtid etti arkadasim da tamam diyince adam cinsel organinin resmini atıp igrenc seyler soyledi yani resmen dolandiricilar

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• Bana mantıklı gelmedi faydalı olsa kimse tel taktırmaz

1|0
    0|0
  • Sipariş verdiniz mi ben de çok kararsizim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...