BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Dişine kanal tedavisi yaptıran var mı? Daha sonra sıkıntı yaşanıyor mu?

Daha sonra sikinti yasadinizmi?
Güncellemeler:
huntersandfoxes. Salak. kanal tedavi curugun disin kokune indigi vakit yapilan bir tedavi yontemidir. Kirikla ne alakasi var 😇 senin aptal dedigin sekreter gunde envai cesit hastaliga nasil tedavi edildigini kaydeden pc ile tüm gün hasir neşir muhtemelen tecrubeli biri. Tek sorun senin salak beyninin kaplama tedavisini kanal tedavisi olarak kaydetmesidir. 😂 hadi gorusuruz :)

0|0
11

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• 4-5 yıldır kullanıyorum bir sorun yok

0|1
    0|0
    • 15 yasinda kanal tedavisimi oldun :)

• Braz fircalasaydin mk😂

• temizlikle alakası yok, ön dişime yapıldı. ön dişte besin birikimi olmadığını da bilirsin. parkta sert bir darbe aldığı için zedelendi daha sonra ağrı yapmaya başladı. bu kadar açıklama yaptım çünkü senin gibi bir b. k bilmediği konularda yorum yapan insanlardan tiksiniyorum. dişçiye gittiğimde oradaki görevlide seninle benzeri bir tepki vermişti. doktor falan da değil, sekreter gibi ap. tal vasıfsızın teki işte. hayatta karşındakinin konumunu durumunu bilmeden fazla yorum kasma, çünkü reelde olsan fazlaca gömmüştüm sitede ''kızlar çok saygısız çok ukala yeaa'' diye soru açıyordun. oldu mu

Erkekler Ne Diyor 1

• iltihap kapma gibi bir riski mevcut ama bunu göze alıp kanal yaptırmalısın yoksa dişini kaybedebilirsin

0|1
    0|0
Yükleniyor...