BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Dolgu yapılmasının ardından uzun bir süre geçmesine rağmen o dolgulu diş neden ağrı yapar?

Yediklerimden/içtiklerimden kaynaklandığını düşünmüyorum. Yeni yapılmış olan bir dolgu diş olsa, hassas olduğu için ağrı yapıyor diye düşünebilirim fakat yaklaşık 8 ay önce dolgu yaptırdım. Her ne kadar çürüğü göremiyor olsam da, acaba tekrar #içtençürüme gibi bir durum söz konusu olabilir mi?

#BirTutamAşkk
#Dolguludiş

0|0
15

En İyi Erkek Görüşü

• yapamamış o dişci aynısı bende var hala arada ağrıyo zaten olmadı diye 2 seasn uzatmıştı beceremedi sonundada yaptı güya göndeddi.. bide bir dolu para alıyorlar

1|0
    0|0
    • Sanırım dediğin gibi yapamamış olmasından kaynaklanıyor.

• askerden önce bir Dr vardı o 8 yıl oldu hala süper ama gitmiş artık hast. bulamadım ona kaldık böylesine işimiz var

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• Dolgu düzgün yapılmamış olabilir en ufak bir boşluk hava almasına neden olur ve bu çok şiddetli ağrı yapabilir...

2|1
    0|0
  • Başla bilmiyorum ama 5 yil önce dolğu yaptırdım dolgum düştü 🤔🤔

1|0
    0|0
  • Canı sıkılmıstır

1|0
    0|0
  • kökten çürüyordur

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kuzenime sordum şimdi. Cevap verdiğinde yazıcam buraya :)

1|0
    0|0
    • Dişçi mi kuzenin? 😊

• Ayıp ettin, nasıl unuttun beni 😒
      Biraz o dolgulu olan dişi inceledim de, dişin arka kök kısmında çürük var. Kuzeninin de dediği gibi sanırım ondan kaynaklanıyor 😊 sağol yinede düşünüp sorduğun ve soruma geri dönüş yaptığın için 😊

• Valla kusura bakma keşke yazsaydın nerde kaldı cevabım diye 😂😂 aynen git baktir canim, agrisini cekme bosuna..

Yükleniyor...