BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Dış teli taktıran var mı?

dış teli taktiracagim yakın zamanda ne gibi zorlukları var? sürekli muayene için gidip gelmem mi lazım?

0|0
36

En İyi Erkek Görüşü

• Benim 15 temmuz'da cıkıyor. Dişlerim çok yamuktu şu an çok güzel oldular konuya gelicek olursak. İlk 2 3 veya 4 ay kişi kalmış diş tellerine alışma süreci var (ben hatta bir ara yeter çıkarcam dedim) ama alışınca artık yokmuş gibi oluyor görmediğin sürece. Onun dışında aylık kontrol var dişin ne kadar yamuk bılmıyorum ama tel değişimi oluyor her değiştigin de 1 veya 1.5 hafta dişlerde sızı oluyor. Onun dışında en rahatsız olduğum bir şey içince sararması ve yemek yiyince tellerin arasında kalması. ( Benim yaşadıklarım bunlar onun dışında hiç bir sorun veya ağrı sızı olmuyor abarttıkları kadar tabi benim dişlerim yamuk olduğu için gerdirme olduğu için sızı oluyordu sizin dişiniz nasıl bilmem.)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Görüntüde seçiciliği çok önememezsen güzel bir gülüşe sahip olabileceksin diyim sen anla..

1|0
    0|0
  • Ayda bir veya iki ayda bir gidersin kontrole, doktoruna bağlı.
    Zorluklar şöyle, ilk ay yemek yerken zorlanacaksın, o da kilo vermene neden olacak. Güzel bişey bu :)
    Gazlı içecekler yasak, kabuklu yiyecekler sert yiyecekler yasak.
    Alışırsın ya zamanla, ama sonuç olarak muhteşem dişlerin oluyo :)

0|0
    0|0
  • belli zaman araliklarinda diş teli ayarı yaptiriyorsun diye biliyorum

0|0
    0|0
  • Zirkonyum kaplama yaptır 4 gün sonra ki görünüşe sen bile inanamazsın

0|0
    0|0
  • dişlerin güzelki neden taktıerıosn

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2