BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Diş beyazlatmak için etkili (denediğiniz) olumlu sonuç çıkaran yöntemler nelerdir?

Discide ofis, ev tipi beyazlatmalar ucreti ne kadar? evde de hangi malzemelerle beyazlatabiliriz?

0|0
2212

En İyi Erkek Görüşü

• Karbonat ya da limon falan hikâye. Günde en az 3 kereden fazla fırçala. Zamanla beyazlayacaktır. Karbonat vs. şeyler diş minesine zarar veriyor. Yani dişlerin beyazlayacak ama hassasiyet oluşacak. Diş etlerinde de çekilmeler oluşur. Yani beyazlatayım derken mahvolur dişlerin. Hiç o işlere bulaşmadan sağlam bir diş macunu al ve güzel bir fırça. Fırçayı en az 3 ayda bir değiştirmen yararına olur. He unutmadan ağız çalkalama suları da çok iyi geliyor bana. Ağzın ferahlıyor, zamanla beyazlatıyor. Diş ipi, ara fırça vs. alırsan çok çok iyi olur. Şahsen ben çok beğeniyorum.

0|0
    0|0
    • fircaliyorum ama bazilarinda baya beyaz gorunuyor dişleri. bende olmuyo sanirim

• Herkesin kemik rengine göre dişleri derler. Yani herkesin aynı olması zaten imkânsız.

En İyi Kız Görüşü

• Bir kaşık karbabot 1 kaşık tuz kaşıklar çay kaşığı bu arada ve limon sadece dişlerine sür dilini azıcık yarabilir. Çok etkili bir yöntem ama her gün yapma diş minesine zarar verebilir.

1|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• Misvak derim net. Kaliteli bir şey alıp günde iki kez dişlere sürdüğünde daha ilk günden farkı göreceksin. Tuzunda etkisi var iyi yönde

1|0
    0|0
  • Bak krdsm yesil cevizin kabuklarini disine sür öyle bir beyazlik görmiceksin ama dikkat et dis etine ve dudaklarina surme hafif koyu kirmizi yapar..4 5 saate o renk gecer.. AMA ISE YARIYOR..

0|0
    0|0
  • Valla açıkçası elektrikli diş fırçası aldım geçen ay 1 ayda farkını baya hissettirdi sana da öneririm.

0|0
    0|0
  • Meşe odunu külü iyi beyazlatıyor bunu denedim.
    Bir de duyduğum bir yöntem var ama tavsiye etmem onu.

0|0
    0|0
  • cook

0|0
    1|1
    • gerçekten cok aciklayici bir cevapti tşkr

• karbonata limon ya dislerr surmek beyazlatiyor mus

1|0
    0|0
  • Söylemem sır

0|0
    0|0
  • krabonat

0|0
    0|0
    • Kısa vadede evet uzun vadede zarar veriyor kullanmak doğru olmaz bence

• Muz kabuğu + Gres yağı

0|0
    1|1
  • cilekle beyazlat

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 21

• Hindistan cevizi yağını ve zerdeçalı az miktarda karıştır ve dişlerini onunla fırçala. Farkı göreceksin😎 Düzenli kullandıktan sonra tabi

0|0
    0|0
  • karbonat ve limon ikisilis ama internette satılan blackpower da süper birşey ama denemedim deneyen çok memnun

1|0
    0|0
  • Hertürlü diş macunu ağız temizleme suyunu diş tozlarini vs denedim ama en iyisi karbonat düzenli kullanırsan cidden işe yarıyor

1|0
    0|0
  • Karbonatla limonu kariştır. Bir de dünyaca ünlü olan bir siyah diş maskesi var google den araştır bul adıni siparis ver acayip işe yariyor

1|0
    0|0
  • Karbonot limon karışımı işe yarasada diş hekimleri tavsiye etmiyor. Çünkü dişleri aşındırıyor.

1|0
    0|0
  • Karbonat ve limon karışımı ayrıca muz kabuğunun iç kısmı da iyi geliyor düzenli yaptığın takdirde

0|0
    0|0
  • Signal eğite one geri benim dişim zaten beyaz

1|0
    0|0
  • Duzenli olarak fircalamak.

0|0
    1|0
  • Karbonat net

1|0
    0|0
  • Diş fırçalamak