BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Dişleri sararmış sevgiliye tepkiniz ne olur?

Dişleri sararmış sevgiliye tepkiniz ne olur?Dişleri sararmış sevgiliye tepkiniz ne olur??

0|1
1323

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Sevdiğim adamın ter kokusu en güzel parfüm gibi gelir bana , varsın dişleri sarı olsun ben onun dişlerine ölürüm ya , bu kadar şekilcilik aşka dahil değil ❤️👍🏼

3|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 22

• Bence bu kadar da takmak saçmalik ya. Tamam bakim temizlik elbet iyi. Ama gunumuz insani o kadar cok seye takiyor ki sonra kendini hint kuması saniyor boylelikle sevgi bitiyor. Sevgi sadakat gibi duygular yerine plastik duygular one cikiyor.

4|1
    0|0
  • Tavsiyede bulunurum fırçalaması için gerisine karışmam. Gerçi bazı dişler en kadar fırçalarsan fırçala sarı kalıyor kendimden biliyorum:D

3|0
    0|0
  • olabilir yürekten gulumsesin vicdanlı olsun gerisi boş herşey değistirilebilir istendiğinde güzellikle ilgili

2|1
    0|0
  • Dişlerinizi düzenli olarak fırçalamasını, eğer sigara içiyor ise az içmesini veya hiç içmemesini tavsiye ederim :)

1|0
    0|0
  • İlkokulda arkadaşımın sevgilisi arkadaşıma doğum günü hediyesi olarak dış macunu fırça hediye etmişti o günden beri daha özen gostermisimdir😂😂😂

1|0
    0|0
  • diş fırçası alırım titreşimli bir titresin kendine gelsin dimi ama:)

1|0
    0|0
  • bunu söylemek zor zanaat % ı alınganlıkla karsılar bu durumu

1|0
    0|0
  • insan kusurları ile sevmeli

2|0
    0|0
  • Sarıymış.. İsterse kırmızı olsun :)

1|1
    0|0
  • bakımlı olsa daha iyi