BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Evde diş beyazlatma yöntemlerini korkmadan uygulayabiliyor musunuz?

Dişe çilek sürmek, karbonat sürmek vs bana biraz korkutucu geliyor. Deneyen bilen var mı, etkili mi?Evde diş beyazlatma yöntemlerini korkmadan uygulayabiliyor musunuz?

0|0
1317

En İyi Erkek Görüşü

• Güzel bir diş macunu. Kaliteli bir beyazlatıcı bilmediğin şeylerle uğraşma :) bu arada diş pastası kesinlikle kullanma diş minesine zarar veriyor. Fakat diş macunu gibi böyle parmak boyutunca beyazlatıcı var ondan almanı tavsiye ederim. gratis rossman watson'da felan satılıyor

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hicbir dis hekimi karbonat kullanimini önermiyor bir hekime basvurmak bence en saglikli dogru karar olur saglam dis ve dis etlerine zarar vererek daha sonrasinda problem yasamaktan daha iyidir.

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• Ben dişime karbonat sürmüştüm , bir miktar karbonatı ıslak diş fırçasına sürüp dişlerimi fırçalamıştım işe yaradığı söylenebilirdi ama dişleri çizdiği konusuna gelirsek parlatmaktan çok dişlere zarar verdiğini söyleyebilirim ve diş etlerini kanatabiliyor dikkatli ol, dişe çilek sürmene gerek yok biraz çilek yemen yeterlidir diye düşünüyorum ama sen yine de sensodyne diş macununu kullanmayı ihmal etme

1|0
    0|0
  • Bilinen yöntemler işe yaramasa bu kadar bilinmezdi herhalde 😉
    https://youtu.be/E-hs6DMfmNI

0|0
    0|0
  • Bence en saglıklı yöntem cocuk yaşlardan uygun fırca şeçimi diş ipligi cok sıcak cok soguk ara geçislerden uzak durmak aşırı tatlı tüketimi sonrası eger fırçalama imkanımız yoksa bol suyla agzımı gargara yaparak şekerden arındırmaya çalışmak fazla çay kahwe sigara tüketiliyorsa bunların sonrası uygun macunla temizlemek kısacası taa çocukluktan başlayıp ölüme kadar bize eşlik eden diş lerimize en iyi şekilde bakmak we etrafımıza daimd güzel gülücükler atmaya dewam etmeliyiz ben bunu uygulayamadım we şu an doktorluk bir diş yapım war we en yakın zamanda insallah yaptırmayı planlıyorum herkeze saglıklı dişler saglıklı gülüşler en güzel gülücük sizinki olsun 🤣

0|0
    0|0
  • Vallahi bir iki kere yaptim karisik seyler simdi bile hatirlamiyorum. Ama o kadar effektli olmadi diye bosverdim

0|0
    0|0
  • çileği ilk defa duydum ama karbonat işe yarıyor

0|0
    0|0
  • Bunlar masum ve doğal yöntemler

0|0
    0|0
  • Böyle bir yöntem yok
    Edit:Diş Hekimiyim

0|0
    0|0
  • evet tuzla karbonazla beyazlatıyorumm..

0|0
    0|0
  • Çileğin zararı yok onu deneyebilirsin işe yarıyo

0|0
    0|0
  • Çamaşır Suyu Sür :)

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    6

Kızlar Ne Diyor 12

• Ya bu diş rengiyle alakalı bişey eğer senin diş rengin beyaz değilde sarımsı ise rengi diş doktoruna gitmediğin halde değişmez
    Benim dişlerim beyaz ve düzgün olduğu için hergün düzenli fırçalıyorum ve beyazlığı gitmiyo

0|0
    0|0
  • Sadece düzenli fırçalıyorum, sigara kullandığım halde ayna gibi temiz ve beyazlar. Diş minesine zarar verecek olan karbonatı falan denememek lazım, kasmamalı

0|0
    0|0
  • Cilegin korkutacak bir yani yokk.. karbonat dis minesini zayiflatiyor ve disi kaziyarak zarar veriyor evet.. korkabilirsin..

0|0
    0|0
  • evet ve hepsi olumlu sonuç veriyor

0|0
    0|0
  • Yes kanka

0|0
    0|0
  • Ihtiyaç duymuyorum

0|0
    0|0
  • sigara içmeyince duzelir