BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Diş teli takanlar bakabilir mi?

Arkadaşlar ben 19 mayısta diş teli taktırdım. Üst iki kesici dişimin birleşmesi gerekirken gitgide ayrılıyor sebebini bilen açıklayabilir mi

0|0
51

En İyi Erkek Görüşü

• Merak etme ilerleyen süreçlerde düzelme göreceksin bende yeni taktırdım diş içe doğru gidiyo zamanla düzeltecektir

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben de takmıştım. Yani en iyisi dişçine sormak. En iyi o bilir belki bir nedeni vardır ya da küçük bir yanlışlık da olmuş olabilir düzeltir hemen

1|0
    0|0
    • Doktorum 29 temmuza kadar yok maalesef

• O zaman başka bir dişçiye gidip sorabilirsin. Ben de bazı sorunlar yaşamıştım dişçim tatildeydi. bir seferlik başka doktora gitmiştim çare buldular

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Kızlar Ne Diyor 4

• Bilmiyirum ki doktora gittin mi ne dedi bu arada hayırlı olsun bir an önce düzelir inşallah ben de bikaç haftaya kullanmaya başlayacam ☺

1|0
    0|0
    • Hayır 29 temmuzda gideceğim oncesinde gidemem 😕 Teşekkür ederim inşallah senin de tedavi sürecin sorunsuz geçer 😊

• Bende kullandim on iki disimin arasi acildi once sonra disler yerlesince duzeliyor

1|0
    0|0
    • Benim iki köpek dişim eksik ve kesici dişlerim ayrık o yüzden taktırdım, kopek dişlerine yer açılsım diye taktılar implant yapacakları için yani bu durumda kesici dişlerimin birlesmesi gerekiyordu ama ayrıldı işte neden böyle oldu anlayamadım

• Peki sonra arası açılan dişlerin birleşti mi?

• hatırlatma off

1|0
    0|0
    • Nasıldı 😒

• çok acılı bir süreç ama sonucu harika

• Başlarda cidden çok ağrılı oluyor hatta çıkarttırmayı bile düşünmüştüm şimdi ise dişlerimdeki tel resmen benden bir parça gibi 😄 Ama benim asıl sorunum dişlerimin birleşmesi gerekirken ayrılması yaa 😑

• Doktora gitsen daha mantıklı

0|0
    0|0
Yükleniyor...