BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Dişçiden sonra oluşan ağrı geçer mi?

Arkadaşlar bugün dişçiye gittim sağ alt azı dişime dolgu yaptı doktor ilk iğnesinde tam uyuşmamıştı bidaha iğne yaptı birde benim sol çenemde eklem rahatsızlığı var hani çiğnerken küt küt ses geliyoya o rahatsızlıktan var bugünde doktor baya aç ağzını diyince açmaya çalıştım sonra eve gittim işte o sorunlu olan sol tarafımda bir şey yok ağrı falan sağ tarafta ağzımı açarken hafif ağrı oluyor azı dişiminde alt tarafları çenemin altı biraz ağrıyor ben darbe aldığından dolayı ağırdığını düşünüyorum çünkü ısırırken ağrı olmuyor birde dişim baya girintili çıkıntılı baya uğraştı çürüğü temizlerken sizce bu sağ çenemin ağrısı geçermi çünkü bazı diş operasyonu geçirenler benim sol çenemde yaşadığım rahatsızlığı dişçiden döndükten sonra yaşıyor benim sol çenem alt taraftan arkadaşımın dirseği geldiği için böyle oldu sağ tarafın bunun gibi olma olasılığı yoktur değilmi bugün dişçi ağzını açabildiğin kadar aç dediği içindir ve geçicidir dimi lütfen içimi rahatlatın 😂

0|0
11

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• Bir şey olmaz ya geçer o merak etme yeni yaptırmışsın sonuçta nasıl acıttı mı
    Kaç dolgu yaptırdın solda da var galiba öyle bahsetmişsin

1|0
    0|0
    • Evet doğru sol tarafta da bir dolgu var ama beş altı yıl önce aynı doktoraya yaptırmıştım geçen hafta pazartesi gittim amacım yirmilik dişimi çektirmekti çenem dar olduğu için çıkmayacaktı çünkü sonra film çekildi iki tane kanal tedavisi lazım çürük çok derin dedi bugünde gittim dişimi oydu normalde kanal tedaviydi ama çürüğü temizledi kanala gerek kalmadı dolguyu yaptı bitti sol üst dişimde de kanallık durum var şimdi onu da bayramdan sonra yaptırıcam ben bu diş konusunda baya çektim gömülü bir yirmilik dişimi ve o dişin yanında hiç amaçsızca büyüyen başka bir dişi daha aldırdım yıl başında 😂

• Tamamdır kolayla aram pek yok zaten bu önerilerini dikkate alıcam 👍😊

• Ağız suyu kesin olursa diş ipi ve 5 dakika fırçalama unutma hiçbir zaman da aksatma

Kızlar Ne Diyor 1

• Geçici :D Bende de dolgu yaptırdığımda böyle bir şey oluyor geçiyor :D

1|0
    0|0
    • Çok teşekkürler içimi rahatlatıyosunuz 😌

• Geçecek tabi ki :D Endişelenme :D

• Tamamdır çok sağol 😊

Yükleniyor...