BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

20lik diş çekildikten sonra kaç dikiş atılır?

Alt cene 20 lik disimi cektiricem de cekildikten sonra genelde kac diks atiliyo

0|0
13

En İyi Erkek Görüşü

• Kaç dikiş atılması önemli değil. Öyle bazı bilgisizlerin anlattığı gibide acısı vesayresi yok uyuşturuyolar hallediyolar gönderiyolar. Büyük bir operasyon gerekiyosada uyutuyolar. hiç bişey hissetmiyosun sadece diş çekimi sonrası 1-2 gün dikkat etmen gerekiyor tuzlu gargara falan geçiriyor onuda.

1|0
    0|0
    • Ya internette baya korkutucu seyler yazmislar ekside falan tirsiyorum biraz o yuzden

• Hayır ağrısı çok felaket sadece çekebileceğiniz en kötü ağrıdır 20 lik diş ağrısı. Ekşide benim de yorumum var. Belki okumuşsundur, 'kendisi hiç bir işe yaramadığı gibi bide yandaki dişlere zarar veriyor a... k dişi' şeklinde. :D

En İyi Kız Görüşü

• bir dişime 9 dikiş atmıştı doktorum çok zorlu olduğu için o da. Diğrlerine 3-4 dikiş ki önemli olan dikişler değil kendiliğinden düşüyor çoğu. İnternette ki yorumlara videolara bakma sakın korkarsın iyice korkutmaktan başka bir şey değil onlar. Hiç bir zorluğu yok çekim esnasında ki benim gömülüydüler hiç bir şey anlamadım. Normal diş çekimi gibi düşün

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• hiç dikiş atılmamıştı. sadece tampon koyup yolluyorlar.

0|0
    0|0
  • 12 tane falan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...