BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Diş Ağrısı ve Ağız Kokusuna En Etkileyici Doğal Ürünler Nelerdir?

Dişim felaket ağrıyor.20 yaş Dişim iltihaplı olduğu içinde malum ağız kokusunda neden oluyor. Bu yüzden ağı kokusu ve dış ağrısına çözüm istiyorum... Rica ediyorum HELP MË 😂

0|0
05

En İyi Erkek Görüşü

• diş ağrısına deniz suyu gargara yaparsın geçer ya da dişino adlı ilaç ağız kokusuda limon veye nane çiğnemek taze nane

1|0
    0|0
    • Nane ve kekik yöntemini biliyorum deniyorum ama deniz suyu iyi bir yöntem denize gitmeyi düşünüyorum en kisa zaman da😊🌊
      Eyvallah Bu arada teşekkür ederim

• bişi diil

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• Paradontax diye bir diş macunu var biraz tuzlu gibi tada sahip ama zamanla alışırsın. Onunla dişlerini fırçalarsan kısa sürede etkisini görürsün. Ağrı için zeytin bırak ağıran dişinin üstüne

1|0
    0|0
    • Paradontax etkisini şimdi merak ettim alıp kullanabileceğimmm macun mu acaba? Ben bir çok macunu kullanamıyorum midemde bulantı yapıyor inşallah buda öyle bir durum yapmaz 😊

• Bu arada da Teşekkürler bilginiz için

• Bulantı yapmaz aksine ağzını fazlasıyla rahatlatır. Gönül rahatlığıyla kullanabilirsin. İlk bir kaç fırçalamada tuzlu gelebilir ama sonrasında emin ol çok memnun kalırsın

• Karanfil hem dişe hem kokuya karanfil kesmez ise dişinol kullan 👍👍👍

1|0
    0|0
  • apronax var dış ağrısı için nöbetçi eczaneden temin edebilirsin

1|0
    0|0
    • Teşekkürler ama doğal yöntemler kullanmak istiyorum. Ilac hiç kullanmak istemiyorum.😊

• doktor kanks

1|0
    0|0
    • Doktor bulamam bu saate bulsam da ilaç kullanamam ilaç midemi bulandiriyor. Çok şiddetli bir ağrı değil doğal yöntemler en iyisi de biliyorum bir kaç birsey de belki bilmediklerimde vardır diye sordum

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...