BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Orta yaş krizinden dişler de nasibini alıyor! Dişlerinize ileri yaşlarda sorun yaşamamak için daha iyi bakıyor musunuz?

40 yaşından sonra kişilerde;
Kemik erimesi ve diş eti çekilmesi
Eski lamineler, dolgular, protezlerin eskimesi
Orta yaşta baş gösteren çapraşıklıklar ortaya çıkıyormuş... Orta yaş sadece ruhumuzu değil bedenimizi de oldukça etkiliyor yani :/Orta yaş krizinden dişler de nasibini alıyor! Dişlerinize ileri yaşlarda sorun yaşamamak için daha iyi bakıyor musunuz?

0|0
521

En İyi Erkek Görüşü

• İnsan bedeni kompleks bir yapı olsa da her şey gibi onun da bir kullanım ömrü var. Ne yazık ki dişlerimiz geriye döndürülemeyecek şekilde yıpranıyorlar. Diş hekimim aynı zamanda arkadaşım. Birlikte dişlerimin vaziyetini takip ediyoruz. Onları korumak adına en iyi korumayı uyguluyorum ama yine de yeterli olmuyor. Zaten 50 yaşına gelince basacağım implantları diyorum. Birlikte gülüyoruz işte.

Ağız sağlığı çok önemli. Herkes kendi iyiliği için dikkat etmeli.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ergenlikte az mi çektik dislerimizden orta yastada mi cekicez

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 20

• Allahıma çok şükür ben onlara çok iyi baktım ve hala bakıyorum hala bana sadakatle hizmet ediyorlar.. Lütfen üşenmeyin her gece ve her sabah kahvaltı sonrası fırçalayan.. Günde iki defada mutlaka şekersiz sakız çiğneyin. Dişlerin en büyük düşmanı unutmayın hazır içecekler.

0|0
    0|0
    • @İpana Zarten bende onu kullanıyorum her bir tüp bittiğinde başka bir şıkkını alıp kullanıyorum devamlı aynı şıkkı kullanmam.

• bunları yaşamamak için düzenli bir şekilde fırçalamak ve günde bir kez dış ipi kullanmak gerekir

0|0
    0|0
  • herşeyin başı sağlık özellikle dişlerimize önem vermeliyiz yoksa sonra cefasını cekersiniz benim gibi. d

0|0
    0|0
  • Arka bana elveda gitti, Ama önler hala merhaba , neymiş, Ne varsa önde var

0|0
    0|0
  • bakmadım bakmamda ne demişler dökülecek diş ağızda durmazmış

0|0
    0|0
  • Bakiyorum teşekkurler grum yu anladim ds fenemon ne bacim

0|0
    0|0
  • valla bilmiyorum şu an hiçbir şey gelmedi aklıma üzgünüm