BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Diş teli kullananlar yardımcı olabilir mi acaba?

İyi günler. Diş teli kullanacağım. Bunların markası Amerikan ve Alman olarak ayrılıyormuş herhalde diş teli için kızılayda bir kaç yeri aradım. Alman markası mı kullanmalıyım ya da Amerikan markası mı yardımcı olabilir misiniz? Hangisi daha iyi yani... Birde sizin aldığınız hesaplı iyi bir yer varsa orayıda söyleyerek bana yardımcı olabilirsiniz. Şimdiden teşekkürler :))

0|0
31

En İyi Erkek Görüşü

• çok mu yamuk dıserın cok degılse bence takma bosuna

0|0
    0|0
    • @imasleeper takıp eder mısın benı :)

En İyi Kız Görüşü

• Öyle bir markalarımı varmış :D İlk kez duyuyorum. Doktoruma sorayım bir merak ettim :D Devlette taktırıyorsun sanırım?

1|0
    0|0
    • Valla varmış şimdi liseden eski bir arkadaşıma sordum oda benimde öyle bir problemim vardı ama kesinlikle Amerikan kullan dedi oda öyle yapmış. Evet devlette taktırcam GATA da :)

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Kızlar Ne Diyor 2

• ben diş teli taktım ama sanırım özelde taktırdığım için teli kendim almadım markaları falan olduğunu ilk kez duyuyorum

1|0
    0|0
  • Doktorun bilir benim doktorum söylemişti şunu alın diye hiç alman amerika demedi

1|0
    0|0
    • Doktorum zaten bir liste verdi ama istediğin yerden al dedi. Bizde sorduk firmaya hangi marka istersiniz Amerikan mı Alman mı diyince şaşırdım doğrusu

• Alman al onların mali sağlam olur

• Bana da ilk öyle geldi ama kime sorsam Amerikan dedi :)

Yükleniyor...