BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Diş telleri her yaşta kullanılabilir mi?

Cok fazla olmamakla birlikte, dislerimde baya bir çarpıklık var, 35 yasindayim, yapma dislerim de bulunmakta, bu yasta diş telleriyle düzelme imkani var mı acaba, bu durumda olanlar ya da disleri bu yöntemle duzelmis olanlar var mi, bilenler yazarsa sevinirim, teşekkürler

0|0
41

En İyi Kız Görüşü

• Elbette düzelir. Tel takmanın yaşı yok. Yapma dişlerim bulunmakta yazmışsınız kaç tane ve implant mı? Düzelir tabi ki ama biraz geç bir düzelme olur. Yani 15 yaşında ki birinin tedavisi 6 ay sürerken senin ki 1 yıl olabilir ya da olmayabilir değişkenlik gösterebiliyor.

0|1
    0|0
    • evt 4 tane implant

• Sorun olmaz :) Gecikmeden taktırmanı öneririm. Değişimi gördükçe keşke daha önce taktırsaydım diyorsun..

• ok bir an önce gidicem teşekkürler tavsiye icin

En İyi Erkek Görüşü

• bunu hekimin görünce sana söyleyecektir. eğer aşırı bir çarpışıklık yoksa düzeleceğini umuyorum aşırıysa da çok uzun zaman alır genç yaştakilere nazaran. şimdi de gençlere oranla daha uzun vadede düzelecektir orta düzey çarpışıklık

0|1
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Tabiki takılabilir ancak süreç biraz uzun olabilir

0|1
    0|0
  • Evet kullanılır

0|0
    0|0
    • Maliyeti konusunda bilgin var mi

• sadece fırçalıyorsun

• Ok teşekkürler bilgiler icin, geçmiş olsun :)

• tabi ki her yaşta olur. hatta invisalign gibi telin estetik problemi olmadan bile düzeltilebiliyor artık dişler.

0|1
    0|0
    • Maliyet konusunda bilgin var mi

• Anladım geçmiş olsun teşekkür ederim bilgiler icin

• rica ederim sağolun

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...