BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Porselen kaplama dişleri aşındırır mı?

Iyi aksamlar arkadaslar. Porselen kaplama icin randevu aldim iki hafta sonra muane edilcem porselen kaplama hakkinda bilgisi olanlara birkac sorum olucak :)

Porselen kaplama bildigim kadariyla caprasik dislere uygulanabilirmis dogrumudur? Ve neden metal, zirkon, empress veya lamine olarak 4e ayrilir ve fiyatlari birbirinden farklidir? En dayaniklisi hangisidir? Yani duydugum kadariyla metal cok belli olurmus ve zirkon en iyisiymis ama lamine ve zirkon arasindaki fark ney ki? Biraz kafa karistiriyor olabilirim ama benimde kafamda bir ton soru olustu 4e ayrildigini okuyunca :D

Ha birde porselen kaplamada krondaki gibi disler tamamen mi asindirilir yoksa birazi mi? Ve asindirilirken cok aciyormu yani hissediliyormu yoksa uyusturuluyor mu disler?

Internette arastirdim ama dogru düzgün aciklama bulamadim birtürlü bilgisi olan lütfen yardimci olsun simdiden cok tesekkür ederim :))

0|0
21

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• uyuşturulup aşındırılır ya korkma aşındırmada acı vermemeye çalışacaklar sana. metal takmanı tavsiye etmem porselenden şaşma metal dolgu bile tavsiye etmem amalgam yani. çiğneme esnasında aşınmalar midene inecektir bu da zararlı mı henüz tartışma konusu

0|0
    0|0
    • neden metal tavsiye etmezsin? en dayaniklisi metal degilmidir genelde?

Kızlar Ne Diyor 2

• Benim ablamında dısleri kaplama ama cok pisman

0|0
    0|0
    • valla benim ihtiyacim var simdiki halinden daha güzel olucagi kesin

• Dis etlerinde morardi ve arada kasıntı yapıyomüş dolgu ile de yapiolar sekillendiriyolar daha sonra pisman olursun disleri küçücuk birakiolar sonra takma dis gbi yapistirici ile yapistiriolar tabi tekli olanlarıda var ileride pisman olursan geri dönüsü yok

• Evet

0|0
    0|0
Yükleniyor...