BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Diş ipinin ağız kokusuna faydası var mı?

3defa dis doktoruna gittim , agiz kokusu icin. hepside dis ipi kullanmam gerektigini soyledi. Diş ipinin faydasi var midir? Yoksa iltihap mı vardır dislerimde.

0|0
13

En İyi Erkek Görüşü

• diş ipi dişlerinin arasındaki besin artıklarından kurtulmanı sağlar eğer dişlerinin arası açıksa kullanmanda fayda var bu besin artıkları bakterilerin üremesine sebeb olup da snra da bu bakteriler kokuşma yapabilir

0|0
    0|0
    • Yaniple de temizlemeye basladim koku gitmiyo😌
      Dislerimin arasi sıkı , ip kalacak diye korkuyorum

• dişlerinin arası sıkı olmayanların daha çok kullanması gereken bir araçtır diş ipi. koku gün içinde mi yoksa sabah uyandığınızda mı yoğun. günün her saatindeyse size ağız antiseptikleri önerebilirim benim aklıma öncelikle gelen ağız dokularınızda bakteri mevcut olamsıdır bu sebeple koku meydana geliyor olabilir. bunun içn eczaneden 10 15 tl arasında bir gargara alabilirsiniz tabiki hekiminize gidip muayene olup almanızı tavsiye ederim benzidamin hcl etken maddeli gargara kullanabilirsiniz

En İyi Kız Görüşü

• Elbette ki var. Hem dişlerini temizlemiş oluyorsun hem ağız kokusu oluşmuyor :)

1|0
    0|0
    • Ama arka dişlerimi temizleyemiyorum el ulaşmıyo😂

• İhmal etme. Bir an önce doktora git geçmeyen ağız kokusu sebeplerinden biri mide hastalığı. Reflü ülser vb

• Ayy korkmaya basldim😣😣saol tesekkurler

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• dis ipliginin agiz kokusuna faydasi gercekten var. Fakat dislerin curukse yinede agiz kokusu olusur.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...