BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Sevgiliniz dişlerine hiç özen göstermese siz de rahatsız olsanız bu durumda ne yapardınız?

Merhaba değerli ks halkı. Her İnsan kendine biraz özen göstermeli bence. Bu bakımsızlıktan dolayı bazı güzel ilişkilerde bozulabiliyor. Sevgiliniz veya eşiniz dişlerine hiç özen göstermese ne yapardınız? Edit : ben çok dikkat ederim aynısını da ondan beklerim...
Sevgiliniz dişlerine hiç özen göstermese sizde rahatsız olsanız bu durumda ne yapardınız ?#Subarusti

3|1
339

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 32

• Ben açıkça söyledim yanıma gelirken fırçala diye oda unutmadıgı zamanlar yapıyor unutursa tekrar kırmadan uyarıyorum ama erkekler bu konuda noksan biraz ne yazık ki bakıyosun taş gibi çocuk tırnaklar siyah öğğ

0|0
    0|0
  • En hassas noktalarimdan bir tanesidir. Mesela ben adet dönemimde hiçbir pislik birakmam irtada masum masum dönemimi gecirirm. Onunda benim istedigim konularda anlayisli olmasini isterim. Acik acik soylerim
    _Aşkım dişlerini fircaladinmi?

0|0
    0|0
  • Sevgili kelimeden ibaret olmadığı için sevdiğim adamın yüzüne direk rahatsız olduğumu söyleme taraftarıyım eğer ondan çekineceksem sevgili olmamın ne anlamı var...

0|1
    0|0
  • erkekler diş konusunda biraz tembel ben hatırlatmasam fırcalamıyor çok büyük kavgalar ettim bu yüzünden Şu an iyi Allahtan

0|0
    0|0
  • vala ben surekli uyarıyorum fircaladin mi die yani uyarsamasam aklına dis fircalamak gelmiyor :D

0|0
    0|0
  • Bence de dikkat etmeli ve temizlik şart olmazsa ilişki bitme sebebi dahi olur.

0|0
    0|0
  • bir sey yedikten sonra dişlerimi fırçalamam lazım vs diyerek yanından ayrılırım sonra gelince sen fırçalamadın mı diye sorar ve bu olayı o alışana dek tekrarlardım :))

0|0
    0|0
  • Açık sözlü değilim,'Hayvan mısın, git dişlerini fırçala' diyemem, uyaramam.
    Ki uyarıyla olacak iş değil..
    En güzeli ayrılmak.

0|0
    0|0
  • Evet dikkat etmesi lazım. Ağız kokusuna, plaklara vb. bir çözüm geliştirmesi lazım.

0|0
    0|0
  • Zor bir durum, kucuk bisey gibi gorunsede asiri rahatsiz edici.

0|0
    0|0
  • Kızlardan görüşlere devam
    22

Erkekler Ne Diyor 8

• Dişlerine özen göstermesini, ağzının koktuğunu açıkca dile getirmekten mutluluk duyarım. :D

0|0
    0|0
  • Sürekli dişlerinde maydanoz var derim oda yokkiiii der ama ben hala derim

0|0
    0|0
  • Evet olurdum. Uyarırdım

0|0
    0|0
  • dislerine bosalirdim aksmdjsja

0|0
    0|0
  • konuşur söylerim