BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Diş ağrısına ne iyi gelir?

Diş ağrısına ne iyi gelir?

0|0
1810

En İyi Kız Görüşü

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 17

Erkekler Ne Diyor 10

• Kanka ağrıyan dişine diş macununu sür öyle kurusun o. Geçenlerde ölüyodum ağrıdan arkadaş tavsiye etti fazla iyi geldi. Olmadı Pamuğa kolonyayı dök iyice koy ağrıyan yere uyuşturır orayı

0|1
    0|0
  • bazıları yazmış pamuğa rakı o pamuğa anason olmasın sakın anason veya sirke ama sirkeyi dışarı attıktan sonra ağrı gitti diyip su içme daha çok ağrıtırsın oyüzden anason kesin çözüm çünkü anasonun yatıştırıcı etkisi vardır nöbetci eczaneden temin edebilirsin veya aktarlarda bulabilirsin hem yeşillik halde hemde sıvı halde sana sıvı hali lazım.

0|1
    0|0
  • Pamuğa yeni rakı damlatıp, dişin üstüne basıyorsun..

0|1
    0|0
  • Alvales, 25mg... Ufak olduğuna bakma sağlamdır... Ayrıca kola kapağı kadar aranda kullanılan antifiriz ile 2-3 saniye çalkala ya da pamuk ile koy, ben en son çare onu yaptım 3 gün idare etti.. Ama yutma :) .. Acı ve bozuk patlıcan bir tadı var...

0|1
    0|0
  • Nap biliyonmu disinini ileri geri oynat sonra hic dokunma 20 dk felan su icme yemek yeme 1 2 saat sertce disine bastirma felan filan devam ediyorsa bir doktara gozuk

0|1
    0|0
  • diş fircaladiktan sonra kalan köpüğü tükürme ağrıyan yerde beklet bu seni diş doktoruna gidene kadar oyalar :)

0|1
    0|0
  • yumruk

1|2
    0|0
    • Kirarim gozluklerini duzgun oneri yap.

• kir kanka gel bende diş agrini geçirrim iyi olur komaya sokarim seni ama 😂😂

• pamuğa rakı bas :D

0|2
    0|0
    • Puh yaziklar olsun hep seytana calisin.

• dişçiye git çektir ya o zaman sordun söyledik , bildiğim bu ne diyim

• çektirmek

0|1
    0|0
  • Apranax. En doğrusu dişçiye git. Çektirme sakın

0|1
    0|0
Yükleniyor...