BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Hiç geçmeyen ağız kokusu sebebi ne olabilir sizce?

merhaba lütfen bu yazdığımı okuyun hayatımı kurtarmış olursunuz lütfen... 18 yaşında lise sonum orta okulun başlarından beri bir ağız kokum başladı ve bu bu yaşıma kadar hiç geçmedi geçmek bilmedi bir sanıye bile olsun kurtuldugumu gormedım ne yaptıysam kurtulamadım dişciye ve kbb ye gittim yine sonuç yok dısımı hep fırçalarım dilimi temizlerim hep diş taşları falan vardı hep aldırdım bademcık taşından olabilir diye onları da aldırdım hiç geçmiyor sureklı ıcımden bıyerden gelıyor ama anlayamıyorum ne yapıcam lütfen yardım edın karanfil yutuyorum hıc cıgnemeden dırek az birşey diniyor 3 4 dakıka sonra yıne eskı halıne donuyor ne yapmam gerek intiharlık duruma getirdi bu artık beni lütfen yardım edin lütfen

0|0
45

En İyi Kız Görüşü

• Gargara kullan

0|0
    0|0
    • kullandım nafile

• dişlerimin gayet normal oldugunu düşünüyorum dişciye gittim dişinde agız kokusu yapabilecek sadece diş taşları var dedı onları da temızlettım içimden kaynaklı oldugunu dusunuyorum ama ney nasıl bilmiyorum ki işte

• Ağız kaynaklı koku değil o zaman senin ki, mide kaynaklı olabilir, reflü var mı sende?
      Geçici olarak ara ara kendini iyi hissetmeni sağlayacak bir öneride bulunuyorum sana (eğer mide kaynaklı ise), Freshies ağız kokusu için kapsül.
      Eczanelerde ve genelde migroslar da bulunuyor, nane, kekik ve maydanoz yağı içeren jel kapsüller. 24 lü olarak var, 2-4 arası suyla yutup denersin. Kesin işe yarar mı bilmem ama eğer bunu kullanınca koku kısa sürede kesilirse mideden kaynaklıdır sendeki problem.

Eskiden bir kız arkadaşım da bahsettiğim gibi bir sorun vardı, sanırım mide kapakçığı tam kapanmıyormuş ne yerse yesin nefesinden kokusu gelirdi. O da sürekli sakız çiğnerdi. Bu kapsül kısa süreli de olsa iyi hissetiriyordu ona.

En İyi Erkek Görüşü

• Konunun uzmanı doktorlardır. Ama madem ki görüş sordunuz tahminlerimi yazayım...
    1. Ağzınızda takma diş varsa, takma dişte delinme v. s. varsa oraya kaçan yiyecek artıkları çürür ve müthiş koku yapar. Fırçalamakla bu önlenemez.
    2. Akciğerinizde bir rahatsızlık varsa oluşan koku nefes yoluyla yayılır.
    3. Mideden koku gelmesi zordur ama yine de geğirme yoluyla olabileceği gibi nefrit varsa mideden de gelebilir.
    4. Yine takma dişiniz var ve diş eti üzerine tam oturmamış veya kendi dişinize iyi yapışmamışsa fırçanın ulaşamayacağı kısımlara yiyecek artıkları girebilir...

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...