BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Dişlerimin şekli çok bozuk. Ne yapmalıyım?

Dişlerimin ön alttan 3 tanesi çekildi şekli aşırı bozuk konuşasim bile gelmiyor hayat böyle çok zor yapılması için beklemem gerekiyor 2 senedir böyle gençliğimin en güzel yılların da hastaneyle uğraşıyorum çok ağır ameliyatlar geçirdim kist vardı çene ameliyatı oldum:( Ne çektiği mi bir ben biliyorum napicam boyle:((

0|0
41

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Benimde bozuk. ve büyük ihtimalle benimde ufak bir operasyon geçirmem gerekicek.
    Aman millet neler yaptırıyo diyorum cesaret veriyorum kendime. tel takılır 1 buçuk 2 sene durur çıkarılır. Allah başka dert vermesin sende yani😄 uzuldugun şeye bak

0|0
    0|0
    • Ama benimki hastalık yani kemik erimesi var ve durdurulamiyor:(

• Seni beğenen böyle begensin. seni sen olduğun için sevsin. kimse kusursuz değil ki. Milletin ne hastalığı ne derdi var. üzülme lütfen kafana taktıkça daha kötü olursun. şükretmek lazım bunada

• Okula gidemedim aylarca uni okudum ama hiç bisey anlamadım ise de giremicem bu dislerle:( bunlar duzelene kadar ohoooo bitmiyor ki hastalik

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Kızlar Ne Diyor 3

• Tel taktirmalisin inan bana o kadar da kötü bişey değil

0|0
    0|0
  • benim ki de kırık birazcik ve ayrık on dişler 😒

0|0
    0|0
  • diş teli tak

0|0
    0|0
Yükleniyor...