BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

İmplant yerine köprü yaptırmalı mıyım?

Arkadaşlar geçen sene berbat malzeme ve işçilikle yapılan kanallı dişim maalesef çekildi. Basindan beri devlet hastanesinde bakılmıştı ve artık sürekli sorun çıkariyordu. Bir sene bekle implant yaptirirsın dediler. Bir seneyi geçti lakin implant yaptirabilecek durumda degilim. Fiyatlar malumunuz çok yüksek. Ucuza yaptırıp olmaması gibi bir durumu da var. Son bir aydır devlet Hastanesi'nde çok iyi bir doktora gidiyorum. Kendisi istersen köprü yaparız diyor. Kopru için iki sağlam dişimin gideceği gerçeği de var. Ne yapacağımı şaşırdım. İmplant için o parayı toplamam mümkün değil. Ve ben gulumseyememekten çok bıktım. Sizce gidip köprüyü yaptırmalı mıyım? Yaptırırsam ileride ne gibi sorunlar cikabilir?

0|1
25

En İyi Erkek Görüşü

• Bunun için en iyi diş merkezine gitmen gerek. devlete veya normal özele asla güvenme. İmplant dişte yerleştirme vidalama vs bakım çok önemli. Taa ki kemik vidayı kabul edene kadar.

0|0
    0|0
    • İmplantı zaten devlet yapmıyor. Kopruyu yapıyor ona da ek para oduyorsun. Ozeldeki gibi.

En İyi Kız Görüşü

• Ise gir ve yaptir 1 aylik maasinla yaptir

0|0
    0|0
    • İşe giremiyorum okuyorum aynı anda kardeşime bakıyorum.

• @Kuslardandakucuktum6 eminmisin? bir arastir vatan caddesinde kocaman bina var

• Dis hekimligi diye bir bölüm var discilik nedir ya sacmalama

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• dental implant yaptirman daha mantikli olurdu bu konuda yardimci olabilirim sana yonlendirebilirim nerede ikamet ediyordunuz

0|0
    0|0
  • Köprü ileride koku ve renklenme yapabilir bence implant yaptır derim köprüyü asla önermem bir hekim olarak

0|0
    0|0
  • köprü yaptırma dicem bu defada maddiyat

1|0
    0|0
  • köprü 30 yıl öncenin teknolojisi
    modern tedavi yaptır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• yaptırma

0|0