BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Diş ağrısına ne iyi gelir?

20lik dişim çıkıyor sanırım, Şu an uykumdan uyandırdı beni. Ne yapmalıyım sizce?

0|1
413

En İyi Erkek Görüşü

• küçük ve ince beze biraz tuz koy sonra onu çıkıla dişinin üzerine koy diğer dişlarinlede bastır hafiften 10 dk ya kalmaz kesilir ve öylece yat uyu

0|0
    0|0
    • Az önce tuzlu su yaptım hiçbir işe yaramadı dişinol u pamukla uyguladım o da yaramadı bu yarar mı sizce 😰

En İyi Kız Görüşü

• Tatlım bu gece idare et yarın eczaneden bu ilacı al bulunsun diş için sonra doğru doktora ❤️

0|1
    0|1

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• Karanfil koy üstüne iyi gelir birde badem içi ye doğal ağrı kesici olarak bilinir

0|0
    0|0
  • yeşil zeytin yaprağını ağrıyon dişinin oraya koy antibiyotik etkisi yerine geçer ve ağrıyı azaltabilir 😊

0|0
    0|0
  • Ağrı kesici kullan, bir bardağa bol tuz koy karıştır sonra gargara yap dört beş defa ağrı geçer.

0|0
    0|0
  • bence disciye görün eğer düzgün cıkıyorsa cektirmene gerek yok. Bir tane ağız gargarası veriyor o iyi geliyor suanda cekeceksin mecburen

0|0
    0|0
  • sarimsagi ikiye bol ve agriyan York lik disin ustune koy hafif e bastr bir mutdet sonra agrisi gecek

0|0
    0|0
  • Kekik yağını pamuğa bandır
    Ağrıyan yere koy dursun 3 dk hemen geçer Anında etki okkk

0|0
    0|0
  • bn geciririm

0|0
    1|1
  • Ezan okunmadıysa bir rakılık işi var

0|0
    0|0
  • onun hiç birşey kesmez off neydi be o dönemim

0|0
    0|0
  • Apranax kullan etkili ağrı kesicidir

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    2

Kızlar Ne Diyor 3

• Yarın bir doktora git eyer çıkıcak yer olmazsa baskı yapar ve zorlar

0|0
    0|0
  • Çok zor canım ya bide gömülüyse fena agrıyo biran önce doktora görün Agrıkesici bikaç saat keser

0|0
    0|0
  • zeytin koyy

0|0
    0|0
Yükleniyor...